Наш супер проєкт для "Нової Пошти"! Поставка понад 250 електровізків EP F4

Задача

Задачі, які стояли перед нами:

  • партія поставки понад 250 одиниць електровізків. Сервіс «під ключ»: поставка, збірка, передача 
  • поставити техніку, яка значно зменшить фізичне навантаження на працівників. Полегшить процес керування
  • використання техніки в приміщені
  • подвоєна ефективність використання візка: тривалість роботи від двох акумуляторі 

Описание проекта

Поставка великої патриії електровізків в обумовлені терміни для флагмана вітчизняної логістики.

Трохи інформації про замовника:

Аби забезпечувати швидку доставку для своїх клієнтів, Нова Пошта постійно оптимізує свої процеси, а саме робить їх легшими. Одне із завдань компанії – зробити процес сортування ефективнішим, аби в умовах постійного збільшення обсягів вантажів компанія могла зберігати високу швидкість доставки. Саме тому Нова пошта намагається автоматизувати усі процеси у компанії, в тому числі – на сортувальних терміналах. Тут не лише встановлюють автоматичні сортувальні лінії та роботів, а й використовують електрообладнання – електровізки та електророкли.

Чому ми запропонували саме EP Еquipment F4? 

Оскільки візок має одразу два слоти під акумуляторні батареї, він забезпечує подвоєну ефективність використання: тривалість роботи від двох акумів – 11 годин, від одного – 5,5. Звісно на роботу батареї впливає багато факторів. Але у будь-якому випадку, переміщувати важкі палетовані вантажі електричним візком легше. Так, він потребує зарядки, але її можна зробити від звичайної розетки на 220 В, і витратити 2,5 години до повної зарядки.

Літій-іонна технологія візка дозволяє використовувати його у приміщеннях, жодних шкідливих чи токсичних речовин вони не виділяють. Візки мають поліуретанові колеса високої зносостійкості, які не залишають слідів і не пошкоджують покриття підлоги.
Чи складно ним керувати? Ні, навіть оператор-новачок легко з ним впорається. Доступ до батареї не потребує жодних ускладнених дій. Дивіться як це відбувається.

Чому обрано Склад Сервіс?

Ми надаємо сервіс «під ключ»: підбір, поставка, збірка, передача замовнику. Кожен з цих етапів потребує залученості всієї нашої команди.

Підбір та комунікація з виробником. Ми є єдиним офіційним представником компанії EP Equipment в Україні. Маємо багаторічний досвід співпраці. Наші фахівці беруть участь у спільних програмах підвищення кваліфікації. І головне, унікальна модель електричного літій-іонного візка для палет EP F4 є тільки у нас.

Поставка. Складне питання для багатьох компаній зараз. Тим більше коли йдеться про велику партію. Але унікальність F4 від EP в тому, що він має оптимізоване пакування. Подивіться на це. 176 одиниць техніки F4 у 40-футовому транспортному контейнері. Це дозволяє знизити вартість морського вантажу до 40%.

Збірка. Візок дійсно «технологічно дружній», складнощів при збірці немає, тим більше, що наші працівники вже мають досвід. Втім, є нюанс. Партія поставки сягнула понад 200 одиниць. А для цього потрібне місце для розміщення та підготовки техніки перед відправленням клієнту.

І це ще одна наша перевага – склад у нас є, місце дозволяє проводити всі необхідні роботи: зборку, сервісний огляд, тестування, підготовку документів, надання інструкції з експлуатації українською мовою, про що ми завжди дбаємо завчасно.
Результат перед вами. F4 вже в роботі.

І ось що каже наш Замовник відповідаючи на питання «Чи задоволені ви використанням техніки?»

Цитата начальника термінала КІТ вантажний Валерія Гутарова:

"Це обладнання дозволяє нам значно зменшити фізичне навантаження на працівників. Якщо за використання звичайної рокли їм доводиться самостійно піднімати та опускати вантаж, то тут потрібно лише натиснути кнопку, і техніка все зробить сама. Також не потрібно витрачати сили на переміщення, адже візок сам тягне вантаж за собою. І, звичайно, для нас важливо, що ми скорочуємо час на обробку вантажів. Тому зараз отримали першу поставку, а й майбутньому плануємо замінити усі наявні візки на електричні."

А ми рухаємося далі з тими, хто рухає світ. Долучайтеся до нашого ком’юніті.

Видеообзор проекта

Продукция

В проекте мы использовали

Продукция Услуги
Тележки электрические поводковые Тележки электрические поводковые Тележки электрические поводковые
В тренде
  • Грузоподъемность: 1 200-2 000 кг
  • Длина вил: 1 150-2 400 мм
подходит для
Перемещения паллетированных грузов внутри помещения

Описание конструкции электро роклы Электрические тележки делают процесс перемещения паллетированных грузов заметно легче. При интенсивной работе гидравлической роклой ближе к концу смены продуктивность кладовщиков сильно снижается; это обусловлено серьезными физическими усилиями, прилагаемыми

Подробнее
Отзывы

Отзывы и благодарности

Читать все
23.07.2013
Яковлева А.Ю.
Директор функціональної служби
ДП «ФМ Ложістік Дніпро» в особі директора функціональної служби Яковлевої А.Ю. висловлює Вам подяку за роботи з встановлення стелажних систем на території нашого складського комплексу.
Открыть
12.04.2011
Лі Хі Сіг
Директор ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані"
Компанія ТОВ "Самсунг Електронікс Україна Компані" в особі директора Лi Xi Сіг, висловлює свою щиру подяку колективу ТОВ «Склад Сервіс Київ" за поставку якісної та технологічної стелажної системи, яка повністю відповідає вимогам і потребам нашого підприємства.
Открыть
13.06.2020
Рижов А.М.
Директор філії
Дирекція оброблення та перевезення пошти АТ "Укрпошта" щиро висловлює подяку за професійне проектування та оперативне виконання проекту з розробки та поставки гравітаційного розсувного роликового конвеєра.
Открыть
02.12.2014
Машталап В.М.
Руководитель департамента по обеспечению производства
Коллектив СЕ Зуевская ТЭС ООО «Востокэнерго» выражает искреннюю благодарность коллективу компании ООО «Склад Сервис Киев» за оперативность и профессионализм в работе при поставке металлической мебели, соответствующей нашим высоким требованиям, а также за качественную и своевременную поставку в г. Зугрэс. Донецкой обл.
Открыть
22.05.2020
Лобова О.В.
Начальник управління обладнання
ТОВ «РУШ» висловлює щиру подяку ТОВ «Sklad Service» за професіоналізм у виконанні поставлених задач та бездоганно виконану роботу.
Открыть
15.01.2020
П'єр Кохадон
Директор ТОВ "Сингента"
Директор ТОВ «СИНГЕНТА», від імені всього колективу дякує ТОВ "Склад Сервіс Київ" за плідну співпрацю впродовж п'яти років.
Открыть
02.03.2020
Метельский П.І.
Генеральний директор
ТОВ "Автомобільний дім Атлант-М" висловлює щиру подяку компанії ТОВ "Імпорт Склад Сервiс" за багаторічну та плідну співпрацю.
Открыть
28.01.2021
Кознова Ірина
Начальник Управління забезпечення діяльності банку
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" (надалі - «АТ «ПУМБ») висловлює ширу вдячність ТОВ «Склад Сервіс Київ» за професійне та бездоганне виконання своїх обов'язків. Перш за все, це повага до клієнта, грамотна консультація та розуміння побажань і очікувань клієнта, виходячи із запиту на виготовлення товару.
Открыть
05.02.2013
Дужак К.П.
Начальник отдела безопасности и административно-хозяйственной деятельности
Уважаемые партнеры, от имени компании "ДХЛ Интернешнл Украина", выражаю Вам нашу благодарность за плодотворное сотрудничество. Ваш профессионализм, качество услуг, работ и лояльность заслуживает большого уважения и строит Вашу надежную репутацию, на которую можно с уверенностью положиться.
Открыть
28.01.2014
Логвин А.И.
Генеральний директор ООО "Маркасон"
Генеральный директор ООО "Маркасон" Логвин Андрей Иванович от имени всего коллектива благодарит компанию "Склад Сервис" за плодотворное сотрудничество по поставкам складского оборудования, металлической мебели, платформенных тележек и погрузочного оборудования. Наши компании активно сотрудничают с 2012 года, на сегодняшний день реализовано уже более 30 поставок.
Открыть
11.02.2021
Рогаченко С.Д.
Директор
Щиро дякуємо компанії за вдало завершені угоди та оперативну співпрацю! Ми неймовірно задоволені, що знайшли такого надійного партнера.
Открыть
Остались вопросы?
Звоните или свяжитесь с нами по почте