Митне оформлення

Ціна за запитом ?

Митне оформлення - невід’ємна частина імпортно-експортних операцій, що вимагає ретельної підготовки на всіх її етапах. Знання актуального митного законодавства та наявність практичного досвіду - ті важливі «інструменти», що покликані убезпечити від стресу та непередбачених витрат при імпорті/експорті вашого вантажу.

Митне оформлення експорту

Митне оформлення експорту - невід’ємна складова міжнародних торгових угод. Експорт передбачає вивезення продукції за межі кордонів країни клієнта.

Як більшість розвинутих країн, Україні активно виводить вироби вітчизняного виробництва на європейський ринок. 

Певні українські товари, майже безперешкодно, потрапляють на закордонний ринок. Євросоюз відмінив мито та платежі на велику кількість груп товарів. Проте призначив квоти на кількість продукції, що ввозиться, популярні товарні позиції та збільшив сплати на експорт соняшникової олії.

Тут важливо орієнтуватись в ставках на вивізне мито, а також розуміти, за які товари платежі не стягуються, а які все ж доведеться сплатити за оптимальною вартістю.

Митне оформлення, оформлення експорту, оформлення імпорту

Митне оформлення імпорту

Імпорт - тип митного режиму, що застосовується при оформленні закордонних вантажів, що ввозяться на територію країни клієнта. Здійснення митного оформлення обов’язкове і в цьому випадку.

Оформлення імпорту має певну специфіку та часто викликає у початківців-учасників ЗЕД питання:

  • який вид продукції допустимий для ввозу в країну?
  • які інстанції необхідно пройти?
  • на підставі чого формується вартість митних платежів та зборів?
  • яку документацію необхідно підготувати для оформлення імпорту?

Від коректності та повноти відповідей на них залежить успіх процедури оформлення імпорту. При старанній та ретельній підготовці, ризики зводяться до мінімуму. В той час як найменша помилка на будь-якому з етапів, призведе до фінансових, часових, емоційних втрат.

Як спростити митне оформлення

Запорука швидкого та маловитратного процесу декларування вантажу - це чітке розуміння алгоритму дій, плюс - сумлінний підхід до збору та підготовки необхідної документації на етапі підготовки.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що основні складнощі при самостійному митному оформленні виникають за:

  • некорректного оформлення документів;
  • помилкового визначення митної вартості товару;
  • незнання тонкощів митного законодавства.

Процесний підхід та великий досвід роботи спеціалістів компанії «Склад Сервіс» дозволяє ефективно вирішувати такі питання як: акредитація на митниці, імпорт будь-якого вантажу чи товару «під ключ», розрахунок митних платежів, отримання сертифікату походження товару, транспортно-експедиторські послуги та інше.

Процедура митного оформлення

Заповнення форми. Ви відправляєте заявку на розмитнення вантажу на сайті або за телефоном: (044) 501-75-79.

Зв'язок. Менеджер «Склад Сервіс» оперативно зв'язується з вами для уточнення інформації та отримання всіх вступних даних.

Документи. Ви відправляєте копії необхідних документів на нашу електронну пошту. Ми визначаємо стратегію подальших дій, код товару, його митну вартість. Виконуємо попередню калькуляцію витрат.

Особиста зустріч. В зручний час ми передаємо пакет документів митного оформлення та підписуємо договір доручення.

Процедура митного оформлення,

Сплата митних платежів. Після попереднього розрахунку, ми допомагаємо сплатити всі митні платежі на рахунок ДФС в строк.

Випуск вантажу. Наш спеціаліст подає декларацію та здійснює митне очищення товару. В подальшому, ми надаємо вашу декларацію в митний орган та проводимо всі супутні операції.

Компанія «Склад Сервіс» цінує ваш час та сприяє ефективній організації бізнесу. Довіряючи процедуру підготовки митного очищення нашим спеціалістам, ви огороджуєте себе від втомлюючого сбору документів та штудіювання Митного Кодексу, використовуючи час на перемовини з потенційними клієнтами та оптимізацію бізнесу.

«Склад Сервіс» - компанія з 13-річним стажем. Ми дорожимо нашими партнерами, тому беремо повну відповідальність за митно-брокерські послуги, які надаємо. Забезпечення швидкого та економного оформлення вантажу - в нашій компетенції.

Наші переваги

Платежі
за дорученням
Безкоштовна і повна консультація
Допомога
в оформленні сертифікатів
Гнучкі умови
співпраці
Повний супровід
по оформленню
Відгуки клієнтів

Ключовий фактор успіху нашої компанії – підхід до клієнтів.
Ми зарекомендували себе надійною, згуртованою командою, яка постійно розвивається.

Тетяна Кудіна
Дізнайтеся вартість саме Вашого замовлення, це ні до чого не зобов'язує