Сервісний огляд складського обладнання

Ціна за запитом ?

Щоб склад приносив максимальний прибуток, він повинен працювати, як годинник. Для підтримки стелажів та іншого складського обладнання в справному, робочому стані, для збереження вантажів і безпеки людей рекомендується проводити регулярний технічний огляд складських стелажних систем. Залежно від інтенсивності експлуатації, необхідно раз на рік або півроку проводити експертний сервісний огляд. 

Своєчасне виявлення пошкоджень, зношеності, дефектів допоможе уникнути несправності, псування вантажів, простою обладнання, травм персоналу, а також заощадить значні кошти на ремонті або заміні елементів стелажів.

Головна мета сервісного огляду – контроль безпеки експлуатації обладнання. Під час сервісного огляду визначаються всі несправності, даються рекомендації щодо їх усунення, а також підтягуються анкера, гайки та інші металовироби, які можуть під час використання розкрутитися. Особлива увага наділяється коридорам для проїзду складської техніки, оцінюється стан стелажної конструкції в місцях підвищеної небезпеки, також оглядається стан елементів захисту (кутових, торцевих, інших). У разі потреби стеллажі ремонтуються, або відбувається заміна пошкоджених елементів стелажа (відбійники, стійки, траверси та інші частини конструкції).


Компанія «Склад-Сервіс» пропонує послуги своїх фахівців, що якісно проведуть сервісний огляд вашого складського обладнання. Кваліфікація та великий досвід роботи наших співробітників дозволяють проводити сервісне обслуговування всіх типів стелажних систем.

Для наших замовників, у яких не закінчився термін гарантії, ми проводимо безкоштовні сервісні огляди. Стандартний термін гарантії, наприклад, для палетних стелажів – 2 роки. У межах строку дії гарантії нами безкоштовно проводяться роботи із заміни пошкоджених елементів, а якщо елементи були пошкоджені через те, що виробник допустив помилку (що буває вкрай рідко), безкоштовно надаються відповідні елементи для заміни. Регулярність сервісного огляду  становить 1 раз на рік.

Наші переваги

Працюючи з нами, ви отримуєте повний комплекс послуг зі встановлення стелажних систем будь-якої складності.

Сертифіковане виробництво стелажів
Розрахунок стелажів згідно норм FEM 10.3.01 і 10.2.03
Профессиональне розроблення проектів будь-якого рівня складності.
Монтаж і демонтаж стелажів від будь-яких виробників 
Короткі терміни виробництва 
і постачання
Відгуки клієнтів

Ключовий фактор успіху нашої компанії – підхід до клієнтів.
Ми зарекомендували себе надійною, згуртованою командою, яка постійно розвивається.

Стелажні системи – наші проекти

Фото та відеозвіти наших об'єктів зі складськими стелажами, а також інші наші проекти.

Відео – стелажні системи

Відеоогляди наших проектів.

Сертифікати

Вся наша продукція підтверджена українськими та міжнародними сертифікатами якості.

Тетяна Тимочко
Дізнайтеся вартість саме Вашого замовлення, це ні до чого не зобов'язує