Проектування стелажних систем

Ціна за запитом ?

Для створення максимально ефективного складу необхідне якісне проектування складських стелажів. Це надто складний процес, що вимагає професійного підходу до розроблення (досвідчений персонал, вимірювальна техніка, спеціальні комп'ютерні програми, знання в сфері складської логістики тощо ). Від якості виконаного проекту залежить не тільки ефективність роботи складу, але й насамперед надійність, безпек і термін служби стелажів. Тому важливо обрати виконавця з високою кваліфікацією і великим досвідом проектування стелажних систем.

«Склад-Сервіс» надає весь комплекс послуг з проектування складських стелажних систем: виїзд кваліфікованих технічних фахівців для консультацій та виконання замірів, подальша розробка, узгодження проекту і монтаж стелажних систем. Ми виконуємо проектування стелажів будь-яких типів і складності, в точній відповідності поставленим завданням, з дотриманням всіх норм та індивідуальних вимог чи побажань замовника. Наші проекти максимально продумані для оптимального використання корисної площі і обсягу приміщення.

За рахунок якісних вимірів і професійного проектування, фактично встановлені стелажі відповідають розробленому плану.

Проектування стелажних систем. Фото (1)
Проектування стелажних систем. Фото (2)

Приклад проекту розташування стелажів для невеликого складу. На кресленні обов'язково зазначаються точні розміри приміщення, відзначаються комунікації та інше обладнання, яке може заважати встановленню стелажів. Розміри секцій стелажів, розміри між рядами та іншими технологічними зонами дозволяють краще зорієнтуватися в кресленні. Ярусність стелажів, наведена на цьому або ж на окремому аркуші (коли варіантів ярусності кілька), дає повне уявлення про майбутніх стелажів. Також на всіх кресленнях перелічуються основні технічні дані: кількість палетомісць, корисна площа/об'єм зберігання, навантаження на полицю і секції стелажа, висоти і довжини всіх використаних елементів (рами, траверси) і т. д.


Ми маємо необхідну виробничу базу для інсталяції якісних стелажних систем. За роки роботи наші фахівці успішно спроектували і встановили кілька тисяч проектів різної складності.

Проектування стелажних систем компанією «Склад-Сервіс» здійснюється за наступною схемою:

  • консультування замовника, обговорення побажань і завдань, з'ясування важливих моментів для вибору оптимальної стелажної системи (особливості складського комплексу, характер вантажу, що зберігатиметься, використовуваної техніки і т. п.);
  • далі виконуються необхідні заміри, складається технічне завдання, створюються креслення з використанням CAD-програм відповідно до технічного завдання;
  • під час проектування опрацьовуються можливі варіанти розташування стелажів, і, як результат, для узгодження замовнику надаються тільки наймісткіші, найзручніші і правильні схеми.

Звернувшись до нас, ви отримаєте найкращі і сучасні рішення для вашого складу.

Наші переваги

Працюючи з нами, ви отримуєте повний комплекс послуг зі встановлення стелажних систем будь-якої складності.

Проектування стелажних систем. Фото (3)
Сертифіковане виробництво стелажів
Проектування стелажних систем. Фото (4)
Розрахунок стелажів згідно норм FEM 10.3.01 і 10.2.03
Проектування стелажних систем. Фото (5)
Пррофесійне розроблення проектів будь-якої складності
Проектування стелажних систем. Фото (6)
Монтаж і демонтаж стелажів від будь-яких виробників

Проектування стелажних систем. Фото (7)
Короткі терміни виробництва 
і постачання
Відгуки клієнтів

Ключовий фактор успіху нашої компанії – підхід до клієнтів.
Ми зарекомендували себе надійною, згуртованою командою, яка постійно розвивається.

Стелажні системи – наші проекти

Фото та відеозвіти наших об'єктів зі складскими стелажами, а також інші наші проекти.

Відео  стелажні системи

Відеоогляди наших проектів.

Проектування стелажних систем. Фото (16)
Сертифікати

Вся наша продукція підтверджена українськими та міжнародними сертифікатами якості.

Проектування стелажних систем. Фото (21)
Дмитро Ляшенко
Дізнайтеся вартість саме Вашого замовлення, це ні до чого не зобов'язує