Як ми працюємо

Ціна за запитом ?

За роки своєї успішної діяльності в сфері складської логістики ми випрацювали оптимальний порядок роботи над проектами. Ось основні етапи роботи компанії "Склад-Сервіс":


1. Ми знайомимось з компанією замовника та її завданнями.

2. В процесі проведення консультацій ми разом із замовником знаходимо оптимальні рішення для поставлених завдань.

3. Робимо заміри складу, з'ясовуємо параметри вантажу, техніки і т. п.


4. Розроблюємо проект за допомогою САПР AutoCAD. До того ж опрацьовуються всі можливі варіанти розміщення обладнання з тим, щоб досягти найефективнішого заповнення площі при максимально зручній роботі.

5. Закінчене ТЗ з одним або декількома варіантами надаємо замовникові для погодження. У разі необхідності ТЗ коригується.

6. Після узгодження креслень ми беремося за розрахунок вартості обладнання, його доставки і монтажу. На виході надається комерційна пропозиція, яка містить максимально повну інформацію про обраний тип обладнання, його переваги, детальну специфікацію елементів і комерційні умови постачання.

7. Потискуємо руки на знак домовленості. Погоджуємо і підписуємо договір, одержуємо передоплату і запускаємо виробництво.


8. Далі замовник готує приміщення (закінчує будівництво, ремонт, звільняє його від товару), а ми контролюємо дотримання термінів виробництва і завчасно повідомляємо точну дату постачання.


9. В погоджений день ми привозимо складське обладнання. Замовник під нашим контролем займається розвантаженям (або за домовленістю), обладнання розташовується в приміщенні, де буде монтуватися.


10. В той же або інший (але заздалегідь узгоджений день) приїжджає наша монтажна бригада з усім необхідним інструментом. Виконуємо монтаж, прибираємо сміття, що залишилося після робіт, здаємо роботи замовнику, підписуємо акти, далі відбувається фінальна оплата.


11. Все готово, і склад може ефективно функціонувати, але на цьому наша робота не закінчується. Ми консультуємо наших замовників, проводимо сервісні огляди обладнання, а також обговорюємо подальші плани щодо реорганізації або розширення складського господарства. Адже склад будується в останню чергу, а насамперед і найголовніше спроектувати його внутрішнє оснащення. Ось тут ми і проявляємо весь свій досвід, професіоналізм і талант.

Наші переваги

Працюючи з нами, ви отримуєте повний комплекс послуг з установлення стелажних систем будь-якої складності.

Сертифіковане виробництво стелажів
Розрахунок стелажів згідно норм FEM 10.3.01 і 10.2.03
 Професіональне розроблення проектів  будь-якої складності
Монтаж і демонтаж стелажів від будь-яких виробників
Короткі терміни виробництва 
і постачання
Відгуки клієнтів

Ключовий фактор успіху нашої компанії – підхід до клієнтів.
Ми зарекомендували себе надійною, згуртованою командою, яка постійно розвивається.

Наші проекти

Фото та відеозвіти наших об'єктів з складскими стелажами, а також інші наші проекти.

Відео

Відеоогляди наших проектів.

1
Сертифікати

Вся наша продукція підтверджена українськими та міжнародними сертифікатами якості.

Тетяна Тимочко
Дізнайтеся вартість саме Вашого замовлення, це ні до чого не зобов'язує