Експорт стелажів

Ціна від за запитом ?

Компанія «Склад Сервіс» орієнтована не тільки на внутрішній ринок, ми експортуємо складські стелажі українського виробництва в Білорусь, Молдову та інші сусідні з Україною держави. Постачаємо складське обладнання перевірених виробників, з продукцією яких працюємо багато років. Наші стелажі сертифіковані, відповідають міжнародним стандартам, а також доступні за вартістю.

1

Монтаж стелажів здійснюють наші власні монтажні бригади, які мають все необхідне спорядження та інструменти. Компанія «Склад-Сервіс» дорожить своїми клієнтами і репутацією, тому звернувшись до нас, ви отримаєте якісні послуги від провідної компанії України у сфері складської логістики.

У нашому асортименті стелажні системи складування всіх типів і для різних завдань:

Фронтальні палетні стелажі – стелажі для зберігання вантажів на піддонах. Проста, надійна конструкція для широкого асортименту і швидкого товарообігу, здатні збільшити ємність складу до 50%. Висота фронтальних стелажів може досягати 30 м.

В'їзні стелажі (drive-in) – набивні стелажі для організації щільного зберігання однотипних палетованих товарів. Конструкція дозволяє навантажувачам в'їжджати всередину каналу стелажів, завдяки скороченню робочих проїздів, досягається максимальна економія корисної площі складу до 70-80%.

Багатоповерхові стелажі (мезоніни) – стелажна конструкція для вирішення складних завдань щодо організації поличного або палетного зберігання вантажів. Перекриття дозволяють здійснювати ручне або комбіноване оброблення товарів, доступ на поверхи забезпечується сходами, пандусами або підйомниками.  Висота до 12 м, кількість поверхів до 4.

Консольні стелажі – для зберігання довгомірних і габаритних вантажів (металопрокату, труб, рулонів, пиломатеріалів). Стелажі складаються з вертикальних стійок, основ і консолей (горизонтальні балки, на які складуються вантажі). Висота стійок до 11 м, довжина ряду консольних стелажів необмежена.

Поличкові стелажі – одні з найбільш популярних, простих та ефективних обладнань для зберігання штучних вантажів, коробок, ящиків, контейнерів на складах, в архівах, на виробництвах і в офісах. Залежно від конструкції, товщини елементів, типів полиць, вони розраховані на навантаження від 80 до 1250 кг.

Інженери-проектувальники «Склад-Сервіс» розроблять оптимальну стеллажную систему для кожного окремо взятого випадку, а наш великий досвід і надійність виробників забезпечать довгу і безпечну експлуатацію обладнання, що постачається.

Наші переваги

Працюючи з нами, ви отримуєте повний комплекс послуг зі встановлення стелажних систем будь-якої складності.

Сертифіковане виробництво стелажів
Розрахунок стелажів згідно норм FEM 10.3.01 і 10.2.03
Професійне розроблення проектів будь-якої складності
Монтаж і демонтаж стелажів від будь-яких виробників
Короткі терміни виробництва 
і постачання
Відгуки клієнтів

Ключовий фактор успіху нашої компанії – підхід до клієнтів.
Ми зарекомендували себе надійною, згуртованою командою, яка постійно розвивається.

Стелажні системи  наші проекти

Фото та відеозвіти наших об'єктів із складськими стелажами, а також інші наші проекти.

Відео – стелажні системи

Відеоогляди наших проектів.

1
Сертифікати

Вся наша продукція підтверджена українськими та міжнародними сертифікатами якості.

Марина Омельчук
Дізнайтеся вартість саме Вашого замовлення, це ні до чого не зобов'язує