Введено в експлуатацію новий логістичний центр

10.12.2012

Відкрився новий логістичний центр класу A під Києвом. Компанія "Склад-Сервіс" для даного проекту виробляла постачання і монтаж палетних фронтальних стелажів. Місткість складу - 11 500 паллетемест. Користуватися складським терміналом буде дистриб'ютор продуктів харчування.

Введено в експлуатацію новий логістичний центр. Фото (1)

Висота стелажів становить 9000 мм, довжина ярусу - 2700 мм, розрахована на установку 3-х євро піддонів (1200х800 мм). Одна секція стелажа має 5 ярусів зберігання для розміщення піддонів висотою до 1900 мм і масою до 800 кг. Разом, в одній секції знаходиться 15 палет з загальною вагою вантажу 12 000 кг.

Введено в експлуатацію новий логістичний центр. Фото (2)

Проїзди для вантажної техніки розраховані з запасом і становлять 3000 мм, що дозволяє зручно працювати між стелажами висотним штабелерам (річтраки).

Введено в експлуатацію новий логістичний центр. Фото (3)

З-за збільшеного робочого коридору (до 3000 мм) в деяких місцях колони не вдалося "сховати" в стелажний ряд. Але в даному випадку колони надійно захищені елементами безпеки, які застосовуються і для стелажів.

Введено в експлуатацію новий логістичний центр. Фото (4)

Типовий приклад інтеграції колони всередину стелажа.

Введено в експлуатацію новий логістичний центр. Фото (5)

На кожну траверсу стелажа нанесена інформаційна наклейка, що попереджає про максимально допустиме навантаження на ярус зберігання.

Введено в експлуатацію новий логістичний центр. Фото (6)

Арочний проїзд для більш оперативного переміщення вантажної техніки між рядами палетних стелажів.

Поділитися