Clark – один з найбільш відомих, світових виробників складської техніки. Це стабільність, міцність і маневреність. Техніка цього бренду застосовується для переміщення важких вантажів різного типу і стане незамінним помічником при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт в межах будь-якого складу, будівельного майданчика, промислового цеху або порту. 

Використовуючи у своїй логістиці навантажувач, ви відчутно оптимізуєте робочий процес і значно скоротите витрати на людську працю, адже керувати вилковим навантажувачем може одна людина. У нашому асортименті представлені моделі всіх типів, тому ви без проблем можете вибрати саме той навантажувач, який максимально відповідатиме вашим технічним завданням. Всі навантажувачі діляться на два типи: електричні навантажувачі та навантажувачі з двигуном внутрішнього згоряння (на дизелі, бензині або газі). Варто відзначити, що техніку першого типу краще купувати, коли вантажні роботи проводяться в приміщенні.

Навантажувачі Clark. Фото (1)
Навантажувачі Clark. Фото (2)

Електричні навантажувачі практично безшумні і безпечні, адже не виділяють вихлопних газів. Крім того, зі спеціальною технологією використання змінного струму ви скоротите витрати електроенергії в рази.

Моделі електричних навантажувачів Clark:
модель GEX 16/18/20s скачати буклет
модель GEX 20/25/30/30s/30L скачати буклет
модель GEX 40/45/50 скачати буклет
модель GTX 16/18/20s
модель TMX 13/15s

Навантажувальний транспорт з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ) підійде для тих, хто планує проводити роботи на відкритих робочих зонах або ж на вулиці. Вони забезпечують високу продуктивність будь-яких вантажно-розвантажувальних операцій і ефективне переміщення вантажів на середні та дальні дистанції. Навантажувачі з ДВЗ можуть працювати як на дизельному паливі, так і на газу.

Моделі навантажувачів Clark з ДВЗ:
модель С 15/18/20s скачати буклет
модель С 20/25/30/35 скачати буклет
модель С 40/45/50s/55 скачати буклет
модель С 60/70/80 скачати буклет
модель CQ 20/25/30

Навантажувачі Clark. Фото (3)
Навантажувачі Clark. Фото (4)
Навантажувачі Clark. Фото (5)
Навантажувачі Clark. Фото (6)

Як в електро-, так і в навантажувачах з ДВЗ є ергономічна кабіна для водія. Вона встановлена на амортизаторах, завдяки чому зменшується вібрація від двигуна. До того ж, сидіння повністю регульоване, а похила рульова колонка пристосовується до положення оператора. Таким чином, робота водія стає більш комфортною. Вантажопідйомна щогла забезпечує хороший огляд, що дозволяє здійснювати робочі операції максимально чітко і точно.

Захисний клапан не допускає випадковий нахил щогли і запобігає її опускання в разі пошкодження гідравлічного шланга. Клапан опускання вантажу встановлено вертикально, це сприяє тому, що швидкість опускання вантажу не залежить від оборотів двигуна.

Також в базовій комплектації навантажувачів: гальмо стоянки, пневматичні шини, акустична сигналізація заднього ходу, передні фари, задні ліхтарі і безліч інших допоміжних пристосувань. Простий доступ до основних вузлів і механізмів дає можливість швидко і без особливих зусиль проводити всі ремонтні процедури. Біля керма вмонтований кольоровий ЖК-дисплей, з якого в режимі реального часу оператор навантажувача може зчитувати інформацію про мотор, щоб запобігти перевантаженню.

На панелі приладів також розміщені мікропроцесори, датчики температури охолоджуючої рідини і рівня палива для дизельних навантажувачів, світлодіодні індикатори та перемикачі фар і додаткових приладів.

Залишилися питання по вилковим навантажувачам Clark? Наші фахівці готові надати вичерпні відповіді по номеру: (044) 501-75-79.

Поділитися