Універсальні палетно-поличні стелажі - фото+відео

06.08.2018

Кожен новий проект для нас - предмет гордості та відчуття приналежності до глобального логістичного ланцюга. В цей раз спеціалісти «Склад Сервіс» вдалось збільшити площу складського простору для національної енергогенеруючої компанії.

Універсальні палетно-поличні стелажі - фото+відео. Фото (1)
Універсальні палетно-поличні стелажі - фото+відео. Фото (2)

Задовольнити запит клієнта по максимальній оптимізації простору, нам дозволила універсально конструкція палетно-поличних стелажів. Завдяки додатковому оснащенню палетних стелажів ємними полицями, тепер на складі компанії буде компактно зберігатись не тільки однотипний вантаж на піддонах, а й штучний товар, контейнери, елементи робочого обладнання. 

Універсальні палетно-поличні стелажі - фото+відео. Фото (3)
Універсальні палетно-поличні стелажі - фото+відео. Фото (4)

Традиційно, під час розробки проекту, було враховано індивідуальні параметри складу замовника, умови проходів між стелажами, подібне навантаження з коефіцієнтом запасу міцності -1,5

Універсальні палетно-поличні стелажі - фото+відео. Фото (5)
Універсальні палетно-поличні стелажі - фото+відео. Фото (6)

Складається конструкція з основних елементів палетного стелажу - рами та траверсу, а також оцинкованих перемичок та полиць. На нижньому ярусі зручно розміщувати вантажі в палетах, вище - контейнери з різноманітним штучнім грузом до 4000 кг. 

Ми пишаємось кожним нашим проектом та готові підкорювати нові вершини, реалізуючи нові успішні проекти для вас. Наші проект-менеджери готові надати повний супровід  по розробці оптимальної конструкції для вашого приміщення. З радістю відповімо на усі питання за номером: (044) 501-75-79.

Поділитися