Стелажі під замовлення: навіть невеликий склад може бути ефективним

23.09.2013

В даному проекті перед компанією «Склад-Сервіс» виникла завдання спроектувати і встановити палетні стелажі для сировини і готової поліграфічної продукції в невеликому складському приміщенні.

Стелажі під замовлення: навіть невеликий склад може бути ефективним. Фото (1)

Оскільки дах у приміщенні була двосхила, причому з досить великим кутом ухилу і з мешающими біля стіни металоконструкціями, це не повзоляло ефективно використовувати всю висоту приміщення біля стін. І щоб даремно не втрачати площа, ми вирішили встановити стелажі складаються з двох рядів біля стіни меншої висоти, а ближче до центру складу, де висота збільшується, відповідно, більш високі. Враховуючи, що поліграфічні піддони дуже нестандартні за розміром і конструктивно їх складно ставити на 2 балки палетного стелажу, потрібно було організовувати міцний суцільний настил. В результаті у нас вийшли нестандартні палетно-поличні стелажі, зате обсяг приміщення використовувався по максимуму.

Стелажі під замовлення: навіть невеликий склад може бути ефективним. Фото (2)

як полиць використовувалися плити ДСП. Для того, щоб під вагою важких піддонів ДСП не прогинається, застосовуються металеві перемички.

Установка полиць дає можливість зберігати вантажі різних розмірів, в тому числі і без застосування піддонів. Крім показаних в цьому проекті полиць ДСП, матеріалом для настилу можуть служити більш щільні плити МДФ, OSB, фанера, а також металеві оцинковані набірні панелі, металеві сітчасті полиці і ін Кожен з матеріалів володіє своїми перевагами і недоліками, ми намагаємося запропонувати найбільш оптимальний варіант для кожного конкретного випадку.

Стелажі під замовлення: навіть невеликий склад може бути ефективним. Фото (3)

На цьому фото видно, наскільки зручним функціоналом біля стелажів є можливість перестановки ярусів по висоті. Як правило крок перфорації у більшості виробників становить 50 мм. Це дозволяє оптимізувати розмір комірки під конкретні товари, щоб використовувався кожен сантиметр висоти складу.

На прикладі цього проекту можна переконатися, що навіть для порівняно невеликого приміщення і "незручного" для зберігання товару, можна реалізувати ефективну систему зберігання.

Поділитися