Склад для рибальських товарів. Частина 1 – Висотні палетні стелажі

19.06.2014

Цей склад ми обладнали стелажами декількох типів і пластиковою тарою, причому майже всі етапи роботи ми зафіксували на фото і відео (через можливість зйомки окрема подяка розуміє клієнту). На нашому сайті або youtube ви вже могли бачити розвантаження і монтаж палетних стелажів на цьому об'єкті, а зараз надаємо вашій увазі фотографії готового складу.

Проект масштабний і непростий, тому його огляд ми розділили на 2 частини: висотні палетні стелажі поличкові стелажі, обладнані пластиковою тарою. Отже, дивимося першу частину:

Склад для рибальських товарів. Частина 1 – Висотні палетні стелажі. Фото (1)

На складській площі приблизно в 1 500 м. кв нашим інженером була розроблена оптимальна схема розміщення стелажів: вийшло 3 подвійних і 2 одинарних  ряду, з урахуванням проїздів для техніки і зони експедиції. До речі, за допомогою унікального інструменту, нашого «Калькулятора стелажів», ви можете за кілька хвилин підрахувати приблизну місткість будь-якого складу.

Склад для рибальських товарів. Частина 1 – Висотні палетні стелажі. Фото (2)

Ми традиційно рекомендуємо всім нашим клієнтам використовувати захист стелажів, особливо там, де передбачається працювати важкої вантажної техніки. Зверніть увагу: кожна стійка стелажів захищена клиноподібним відбійником.

Склад для рибальських товарів. Частина 1 – Висотні палетні стелажі. Фото (3)
Поділитися