Сітчасті огорожі – відмінний спосіб розмежувати складські площі

30.06.2014

У сьогоднішні часи всі прагнуть заощадити або заробити додаткові кошти, з цією метою до нас звернулася одна з наших постійних клієнтів. «Склад Сервіс» кілька років тому для цього підприємства обладнав склад палетними стелажами, і ми вже публікували огляд цього проекту. Цього разу завдання було не зовсім типова для нас, хоча це не проблема, нам по силам завдання набагато складніше :)

Сітчасті огорожі – відмінний спосіб розмежувати складські площі. Фото (1)

Замовник, після оптимізації своїх бізнес процесів і товарного запасу зміг звільнити частину стелажів. Звільнену площу та стелажне обладнання було прийнято рішення здати в оренду. Для цього необхідно було зробити огорожі і тим самим розділити склад на 2 зони і як завжди в самі стислі терміни 5-7 днів.

Сітчасті огорожі – відмінний спосіб розмежувати складські площі. Фото (2)

Наші працівники реалізували цікаву ідею: встановили огорожу з елементів складських стелажів і зварної оцинкованої сітки з осередками 25х50 мм.

Сітчасті огорожі – відмінний спосіб розмежувати складські площі. Фото (3)

Огорожу висотою 4 000 мм, складається з оцинкованих стійок, траверс палетних стелажів завдовжки 3 300 і2 200 мм, розпашних воріт і оцинкованої металевої сітки.

Сітчасті огорожі – відмінний спосіб розмежувати складські площі. Фото (4)

Огорожу за п'яти стійок закріплено до підлоги за допомогою анкерних болтів, для додаткової стійкості були зроблені підпори з діагональних зв'язків рами стелажів, а фіксатори траверс були замінені на болти. Дані заходи надали системі відмінну стійкість і надійність.

Сітчасті огорожі – відмінний спосіб розмежувати складські площі. Фото (5)

Спроектували і виготовили двоє орних воріт, які встановили між зонами складу, одні ворота розміром 3260х3820 мм, інші менше – 2160х3820 мм.

Сітчасті огорожі – відмінний спосіб розмежувати складські площі. Фото (6)

Таким чином, з елементів стелажів можна сконструювати складські огородження будь-якої висоти, для невисоких огорож підійдуть стійки і траверси з профілю меншого перерізу. В даному випадку конструкція проходить крізь ряди палетних стелажів, практично не займаючи місця.

Сітчасті огорожі – відмінний спосіб розмежувати складські площі. Фото (7)

У результаті вийшла надійна і дуже стійка конструкція, яку при необхідності завжди можна розібрати, пересунути та змонтувати в іншому місці.

Поділитися