Зроблено в Швеції: підйомні столи «Marco»

03.04.2014

У далекому 2010 році компанія «Склад-Сервіс» відкрила новий напрямок діяльності і стала ексклюзивним представником в Україні провідного європейського виробника гідравлічних підйомних столів - шведської компанії «Marco». З тих пір по всій країні ми реалізували і встановили безліч підйомників «Marco» різних конфігурацій і для різноманітних задач. Ось лише деякі з них:

Введений в експлуатацію об'єкт з высокоподъемными столами
Вантажний ліфт vs Підйомний стіл. 0:1 на користь гідравлічного столу

У цьому огляді ми хочемо показати наш перший реалізований в Україні ножичний підйомний стіл. Нам було дуже цікаво, як покаже себе гідравлічний підйомник виробництва «Marco» після 4-х років експлуатації, тому ми домовилися з замовником і поїхали на сервісний огляд, прихопивши з собою камеру. Не приховуємо, що трохи хвилювалися, все-таки це був наш перший досвід інсталяції подібного обладнання :)

Для яких же цілей був встановлений гідравлічний підйомний стіл?

Перед нами стояла технічна задача організувати подачу і вивантаження важких вантажів в складське приміщення київського магазину, що продає музичне обладнання та інструменти. Склад знаходиться в підвальному поверсі будівлі, а двері складу знаходиться на 1,6 м нижче рівня землі.

Зроблено в Швеції: підйомні столи «Marco». Фото (1)

Встановивши підйомний стіл, клієнт значно спростив собі і своєму персоналу процес завантаження/вивантаження товарів, до того ж існуючий пандус має великий кут нахилу і не призначений для безпечного переміщення важкого дорогого обладнання.

Підйомний стіл має такі характеристики:
розмір платформи - 2250х800 мм
висота підйому - 1,6 м
вантажопідйомність - 500 кг
час підйому - 33 сек.

Зроблено в Швеції: підйомні столи «Marco». Фото (2)

На фото – сторона, з якої завантажуються вантажі на підйомник: ідеальне відповідність рівня і мінімальний зазор між платформою і бетонної майданчиком без праці дозволяє завантажувати товар на підйомний стіл.

Зроблено в Швеції: підйомні столи «Marco». Фото (3)

Коли гідравлічний стіл знаходиться в нижньому положенні, про підйомнику можна здогадуватися лише за наявності пульта з кнопками на стіні і металевій платформі в підлозі. Підсумки сервісного огляду: за 4 роки роботи підйомний стіл пропрацював без будь-яких проблем і показав себе відмінно, за цей час замовникові довелося всього лише 1 раз замінити гідравлічне масло.