Роликові конвеєри (рольганги): сортування вантажів швидко і без проблем

08.08.2016

На цей раз перед нами стояло завдання спростити і прискорити роботу сортувального комплексу. 

На підставі запиту та згідно з технічним завданням була розроблена конвеєрна система для обробки і переміщення штучних вантажів на основі роликових конвеєрів (рольгангів).

Вантаж розміщується на конвеєр, де зважується, сортується, маркується та розподіляється за трьома напрямками. Також на одній з ліній передбачена перевірка коробок через рентген-апарат.

Роликові конвеєри (рольганги): сортування вантажів швидко і без проблем. Фото (1)

 Конвеєр складається з окремих прямих, поворотних і підйомних рольгангів, які збираються в єдину систему переміщення вантажів.


Окремі елементи дозволяють змінювати довжину, напрям і форму конвеєра для адаптації його до будь-яких процесів у сортувальному комплексі.

Конструктивні елементи рольганга:

  • рама з обертовими роликами на підшипниках на нерухомих осях;
  • опори, кількість яких залежить від довжини полотна (опори можуть встановлюватися на регульованих по висоті ніжках або комплектуватися гумовими колесами з гальмами);
  • приводні секції оснащені електродвигунами.


В системі рольганги двох типів – з приводом і без нього. Неприводні конвеєри – гравітаційні, вони встановлені під невеликим кутом, ролики обертаються під дією сили ваги переміщуваного вантажу.


Для сортування вантажів відправки коробок в потрібні напрямки, були передбачені підйомно-поворотні рольганги. У цій зоні вантаж може рухатися прямо, або переміщений на іншу лінію конвеєра. Зверніть увагу, рольганг починає рух, тільки коли до нього доходить коробка.

Як це відбувається дивіться на відео:

Роликові конвеєри (рольганги): сортування вантажів швидко і без проблем. Фото (2)


Там, де буде здійснюватися ручне сортування вантажу, встановлені спеціальні кулькові стільниці.


Поворотні рольганги для зміни напряму лінії конвеєра.


Робоча зона спроектована таким чином, що частина робочих місць знаходиться всередині лінії, для проходу працівників передбачений відкидний рольганг.


Після сортування та маркування вантаж складується на металеві платформи і вантажиться в транспортний засіб. Платформа фіксується на місці за допомогою підйомних важелів.

Підйомний стіл – заключне ланка конвеєрної ланцюжка


Для завантаження контейнерів в кузов автомобіля був встановлений нестандартний підйомний стіл. Особливість роликової платформі, з якої можна легко переміщати вантажі. Самого ножничного механізму не видно, він знаходиться в приямку і закритий з боків захисними панелями.

Характеристики підйомного столу:
Розміри платформи - 3990х2840 мм.
Висота підйому - 1800 мм.
Вантажопідйомність - 7000 кг


Підйомний стіл приводиться в дію за допомогою пульта, що знаходиться в спеціальній зоні для управління платформою. Для зручності і безпеки ця зона огороджена перилами. 

Яку функцію виконує стіл, дивіться на відео:

Роликові конвеєри (рольганги): сортування вантажів швидко і без проблем. Фото (3)

Проект зданий, а замовник задоволений якістю обладнання та оптимізацією своїх логістичних процесів. Зацікавило конвеєрне обладнання? Хочете на своєму складі і виробництві автоматизувати і прискорити роботу? 

Звертайтеся (044) 501-75-79 або надсилайте запит.

Сподобалася стаття? Поділіться їй у своїй стрічці!

Поділитися