Проектування "ККБК" - будь-які задачі реальні зі Sklad Servicе

08.07.2021 - 08.07.2021

700 компаній України і ряду країн СНД користуються продукцією "ККБК" - нашого клієнта, для якого ми реалізували дуже цікавий проект.

Київський картонно-паперовий комбінат звернувся до нас з чітким завданням: отримати додаткову площу над транспортними лініями, і реалізувати це завдання необхідно було в умовах діючого виробництва.

Рішення? - мезонінна платформа, з установкою на неї нестандартних стелажних систем, а також - можливість роботи з штабелером на платформі. І що найскладніше - реалізувати все це нам довелося без застосування вантажної техніки, з огляду на відсутність можливості її використовувати при постійній роботі виробничих ліній.

В результаті - ми звільнили виробничий простір, збільшили обсяг зберігання на складі, а головне - збільшили швидкість обробки товару.

Ще одна нестандартна і цікава задача в нашу скарбничку, ще одна клієнтська проблема вирішена нами швидко, якісно і надовго.

Ну і обов'язково подивіться результат нашої роботи в новому відеоогляді.

Проектування
Мезонінні стелажі

Поверхові стелажі (мезонінна платформа) — це багаторівневі стелажі зі спеціальним робочим майданчиком і сходами, які призначені для паллетного і поличного складування різних видів продукції. Мезоніни застосовуються у всіх галузях промисловості, складських і логістичних комплексах, які передбачають ручну і комбіновану обробку вантажів.

Ціна від грн. за кв. м
Купить
Поділитися