Представили SULO на Комунтех—2020

17.11.2020 - 17.11.2020

Минулого тижня завершилася щорічна виставка «КомунТех-2020». Підбити її підсумки вирішили динамічним відеороликом

Цього разу ми показали обладнання для збирання та сортування вторсировини від німецького бренду «SULO», який ми ексклюзивно представляємо в Україні.

Суспільство стає більш усвідомленим, а, значить, і проблема сортування і переробки твердих відходів стає дедалі гострішою. Ми давно досліджуємо це питання і пропонуємо цілий набір ефективних рішень. Приємно, що наші рішення сьогодні – це загальний тренд.

Коротко про виставку: оскільки нам уже 15 років, ми можемо дозволити собі говорити щось на кшталт «Виставки вже не ті». Лише прикро, що причини так говорити зовсім невеселі. Карантинні заходи та значно менша кількість учасників і гостей. Порадувало: Як завжди найвищий рівень організації МВЦ, і як завжди багато нових контактів і приємних знайомств.

Рухаємося далі!

Представили SULO на Комунтех—2020. Фото (1)
Пластикові сміттєві баки SULO на 120, 240 та 360 л

Невеликі контейнери для сміття об'ємом 120, 240 та 360 л відмінно покажуть свою функціональність при використанні на території котеджів, приватних будинків, офісних відділів або невеликих розважальних центрів.

Представлені моделі застосовуються не тільки на вулиці, але і в приміщеннях. Це можливо завдяки тому, що сміттєві баки таких розмірів можуть легко пройти через будь-які двері, а для їх переміщення вручну не потрібно докладати зусиль.

Ціна від 680 грн. за шт.
Купить
Пластикові сміттєві баки SULO на 660 і 770 л

Пластикові баки об'ємом 660 і 770 літрів експлуатуються в невеликих житлових комплексах, у дворах, місцях громадського харчування, а також на заводах і підприємствах із середнім оборотом відходів. Призначені для збору і зберігання твердих побутових відходів.

Баки для сміття, які пропонує наша компанія, володіють високими технічними характеристиками – міцні, легкі, зручні в обслуговуванні й транспортуванні. Крім стандартних кольорів, – сірого та зеленого – є можливість замовити контейнери такого кольору, який максимально підійде вам.

Ціна від 4 800 грн. за шт.
Купить
Напівпідземні сміттєві контейнери

Напівпідземні сміттєві контейнери німецького виробництва «SULO» об'ємом 3/4/5 м3  використовують для збору паперового, пластмасового сміття, скла, текстилю та інших побутових відходів.

Напівпідземні контейнери для тих, хто мріє про чистоту та привабливий естетичний вигляд майданчика біля будинку або торгового центру.

Контейнери такого типу – це інновація, з якою ви можете істотно зменшити витрати на логістику при вивезенні сміття. Адже один заглиблений контейнер на 5 тис. л вміщує близько чотирьох сміттєвих баків на 1100 л.


*безкоштовна доставка при мінімальному замовленні. Деталі уточнюйте у менеджерів.

Ціна 165 000 за запитом
Купить
Поділитися