Поличкові стелажі для легких вантажів

08.10.2013

На цей раз до нас звернувся великий постачальник брендових аксесуарів з метою обладнати свої складські приміщення полочными стелажами. Враховуючи побажання клієнта максимально використати складське простір, ми запропонували встановити стелажі з суцільними металевими полицями з оцинкованої сталі, у яких мінімальна висота конструкції полиці.

Поличкові стелажі для легких вантажів. Фото (1)

Особливість даних стелажів полягає в можливості використання так званих загальних стійок, коли до однієї стійки кріпиться полиці двох сусідніх секцій. При цьому зміна кількості секцій у рядку вимагає додаткових стійок. Саме з цієї причини в даному проекті кожна секція збиралася окремо.

Даний конструктив вміщує більше вантажу і забезпечує більш зручну його обробку. Такий тип стелажів розрахований на невелику навантаження і застосуємо для коробкових легких вантажів.

Поличкові стелажі для легких вантажів. Фото (2)

Перфорація стійок дозволяє кріпити полки на так звані «кнопки», для цього на полиці є спеціальна «кнопка», яка входить в перфорацію стійки. Таке кріплення дозволяє швидко доукомплектовувати або змінювати висоту полиць, при цьому необхідно перевіряти надійність кріплення полиці до стійки. У нашому випадку ми застосували жорстке болтове з'єднання, яке не викликає сумнівів у надійності кріплення.

Поличкові стелажі для легких вантажів. Фото (3)

Полиці виконані з оцинкованої сталі і розраховані на навантаження до 50 кг. Нижні полиці встановлені біля самої підлоги. Стелажі не кріпляться до підлоги, а кожна стійка «взута» у спеціальний пластиковий «підп'ятник».

Поличкові стелажі для легких вантажів. Фото (4)

У результаті вийшла надійна і ефективна конструкція повністю підходить для цілей даної компанії і має сучасний та естетичний зовнішній вигляд. При цьому ми допомогли заощадити клієнту не одну тисячу гривень, оскільки аналогічні стелажі з будівельних супермаркетів стоять на порядок дорожче.

Також дивіться невеликий відеоогляд цього проекту:

Поличкові стелажі для легких вантажів. Фото (5)
Поділитися