Поличкові стелажі для книжкового інтернет-магазину

06.04.2015

Інтернет-комерція все більше завойовує ринок практично у всіх областях. Такий вид продажу не обов'язково передбачає наявність фізичного магазину з виставковими залами і вітринами для покупців. Для цих цілей служать сайти з характеристиками, фото і відео товарів. Але якщо в онлайн-бізнесі можна обійтися без виставкових залів, то без обладнаного складу, де будуть зберігатися товари та оброблятися замовлення практично неможливо. В нашій клієнтській базі чимало власників інтернет-магазинів, яким ми обладнали склади стелажами. Ось тільки деякі з них:

Багатоповерхові поличкові стелажі: існуючі особливості
Оптимізуємо зберігання дрібних товарів 

В цьому огляді ви можете перевірити організацію складського зберігання великого інтернет-магазину, що спеціалізується на продажу книг, ігор, музики і подарунків.

Поличкові стелажі для книжкового інтернет-магазину. Фото (1)

До речі, з цим клієнтом ми співпрацюємо вже багато років, ще 5 років тому обладнали склад полочными стелажами «Конструктор». Зверніть увагу: за 5 років інтенсивної експлуатації стелажі мають гарний зовнішній вигляд, фарба і оцинковка відмінно витримали випробування часом. Час експлуатації даних стелажів далеко виходить за рамки гарантійного терміну, не дарма ми вже стільки років продаємо дані стелажі.

Поличкові стелажі для книжкового інтернет-магазину. Фото (2)

Особливості даного конструктиву: стелажі зашиті з боків оцинкованими листами, всередині встановлені перегородки. Таким чином, були організовані окремі осередки зберігання.

Поличкові стелажі для книжкового інтернет-магазину. Фото (3)

У цьому році ми запропонували замовнику новий тип поличкових стелажів – «Конструктор на болтах». Конструкція цих стелажів суттєво відрізняється від попередньої. Давайте розглянемо особливості.

Поличкові стелажі для книжкового інтернет-магазину. Фото (4)

Відсутність планок для полиць збільшує міжполичний простір і підвищує загальну місткість стелажів. Полиці можуть бути як оцинкованими, так і покриті порошковою фарбою.

Поличкові стелажі для книжкового інтернет-магазину. Фото (5)

У цьому конструктиві стінки кожної секції захисту зварної мелкоячеечной сіткою, такий варіант стінок цілком підходить для даних задач і обходиться в 2 рази! дешевше суцільних сталевих листів.

Поличкові стелажі для книжкового інтернет-магазину. Фото (6)

Поличкові стелажі легкої серії не кріпляться до підлоги, а на кожну стійку одягається в пластиковий підп'ятник. Таким чином, метал не дряпає покриття підлоги, і окремі секції навіть можна пересувати в зібраному стані.

Поличкові стелажі для книжкового інтернет-магазину. Фото (7)

Крім того, що в ряді секції стелажів скріплені між собою, додатково сусідні ряди стелажів зверху з'єднані перемичками. Цей захід запобігає завалювання ряду і падіння сусідніх стелажів за принципом доміно.
Установки стелажів:
Висота – 2774 мм;
Глибина – 350 мм;
Довжина секції – 920 мм;
Максимальне навантаження на одну секцію – 700 кг.

Якщо вас зацікавили дані стелажі або потрібно складське обладнання з іншими параметрами, звертайтеся у відділ стелажних систем по телефону (044) 501-75-79.

Поділитися