Поличкові стелажі для великих навантажень

03.11.2013

Більш 2-х років тому компанія «Склад-Сервіс» обладнано стелажами складські приміщення постачальнику бортового харчування авіакомпаній. Поличкові стелажі, які ми інсталювали, досить нестандартні, та у зв'язку зі специфікою роботи підприємства мають свої конструктивні особливості. Поїхавши на чергову зустріч з цим клієнтом, ми прихопили фотоапарат, щоб зробити фотозвіт даного проекту.

Поличкові стелажі для великих навантажень. Фото (1)

Основна частина поличкових стелажів на цьому об'єкті сконструйована таким чином, щоб на нижньому ярусі (на підлозі) містилися візки для літаків, у яких розвозиться їжа пасажирам (одна секція стелажів ідеально вміщує 5 візків). Інші яруси, полиці яких виконані з набірних оцинкованих панелей, призначені для зберігання різних контейнерів, коробок з продуктами, посуду та інших дрібниць.

Поличкові стелажі для великих навантажень. Фото (2)

Дані поличкові стелажі призначені для високих навантажень (стелажі системи «Мега»), на полицях можна складувати важкі вантажі, наприклад бутильовану воду і соки. Максимальне навантаження на одну полицю стелажів зображених на фото може досягати 400 кг. Але інші модифікації стелажів «Мега» здатні витримувати до 1250 кг навантаження.

Поличкові стелажі для великих навантажень. Фото (3)

Для зберігання самих важких вантажів, в одному з приміщень були встановлені палетно-поличні стелажі. Вони припускають комбіноване зберігання піддонів і коробок. На першому ярусі міститься 3 піддону, а на другому ярусі організовані полки з тих же оцинкованих панелей, що і на поличних стелажах. Зверніть увагу, клієнт використовує пластикові піддони, вони довговічні і краще підходять для продуктів харчування, ніж дерев'яні.

Поличкові стелажі для великих навантажень. Фото (4)

Один ярус палетних стелажів витримує навантаження до 3 000 кг при зберіганні товарів на палетах, тобто коли палета спирається на балки стелажу (траверси). Але в нашому випадку на траверси встановлені оцинковані набірні панелі, які забезпечують до 2 000 кг розподіленого навантаження. При необхідності збільшити цю цифру, потрібно виготовляти полиці з ще більш товстого металу.

Поличкові стелажі для великих навантажень. Фото (5)

Стійки рам стелажів надійно прикріплені до підлоги анкерними болтами.

Поличкові стелажі для великих навантажень. Фото (6)

Там де не потрібно зберігати візки для літаків, встановили стелажі з 5-ю ярусами для зберігання продуктів. Конструкція стелажів збірно-розбірна, що дозволяє при необхідності легко змінювати кількість і розташування ярусів.

Поличкові стелажі для великих навантажень. Фото (7)

За ці кілька років інтенсивної експлуатації стелажі показали себе відмінно, не було помічено шлюбу, деформації, корозії і після закінчення чималого терміну вони виглядають як нові!

На закінчення дивимося вже традиційний відеоогляд проекту:

Поличкові стелажі для великих навантажень. Фото (8)
Поділитися