Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару

06.08.2015

Мета даного огляду – показати стан підйомних столів «Marco» після кількох років інтенсивної експлуатації. У 2013 році ми встановили 2 гідравлічні підйомники для виробника кондитерський виробів. Призначення обладнання – зручна перевантаження готової продукції з кондитерського цеху на вантажні автомобілі.

Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару. Фото (1)

Підйомні столи встановлені в приміщенні, в тамбурах між воротами і виступають у ролі перевантажувального обладнання. Коли платформа знаходиться на рівні підлоги, на неї заїжджають навантажені вози, потім стіл піднімає вантаж на висоту кузова машини. Для вантажних процесів на складі найбільш підійдуть доковые підйомники.

Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару. Фото (2)

Характеристики гідравлічних столів:
Розмір платформи – 2250x1500 мм;
Висота підйому – 1600 мм;
Вантажопідйомність – 1000 кг

Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару. Фото (3)

На фото – гідравлічна станція. Електродвигун виробництва «Sven Hoyer AS» з захистом від перегріву і з класом захисту IP 55. Бак станції з прозорого пластика, для візуального контролю рівня масла.

Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару. Фото (4)

Ножиці підйомники виготовлені з високим ступенем точності зі сталевого профілю, що витримує великі навантаження. Осі і вкладиші при необхідності можна легко замінити. Ножиці забезпечені стопорами, фіксуючими платформу при сервісному обслуговуванні.

Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару. Фото (5)

Два гідравлічних циліндра з демпфером (амортизатором) забезпечують плавний підйом і опускання платформи незалежно від навантаження.

Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару. Фото (6)

Обов'язковий елемент підйомників «Marco» - рама безпеки з цілісного алюмінієвого профілю. Принцип роботи дуже простий: якщо в зоні руху підйомного столу знаходиться сторонній предмет, при опусканні платформи рама безпеки забезпечує миттєву зупинку столу (див. на відео в кінці огляду). Подальше опускання можливо тільки після короткочасного підйому.

Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару. Фото (7)

Ножиці забезпечені надійними металевими роликами.

Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару. Фото (8)

Підйомник встановлений в приямку. У складеному стані на поверхні залишаються лише сегментовані містки (апарелі), які усувають зазор між столом і кузовом вантажівки.

Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару. Фото (9)

Підсумок:
За 2 роки роботи підйомні столи «Marco» показали себе на 5+ за п'ятибальною шкалою. Під час сервісного обслуговування не було виявлено дефектів або несправностей, всі вузли і механізми працюють відмінно. Огляд в черговий раз показав, що шведське якість – це не порожні слова. 

Поділитися