Пластикові лотки і стелажі: чи є у них щось спільне?

09.07.2013

Так, як не дивно, багато загального. І пластикова тара та стелажне обладнання спрямовані на підвищення ефективності складської логістики. В нашому наступному фотозвіті покажемо, як це застосовується на практиці.

Пластикові лотки і стелажі: чи є у них щось спільне?. Фото (1)

Зовсім недавно компанія «Склад-Сервіс» закінчила поставки лотків "Logic Store" виробництва "iPlast" одному з наших ключових клієнтів. Пластикові лотки розмістили на полицях 5-ти поверхової мезонінної стелажної конструкції Kardex STOW, що дозволило ефективно зберігати дрібну продукцію, що потребує ручної обробки. У разі використання даної системи стелажів, оператори складу мають швидкий доступ до кожного лотка на будь-якій полиці і поверсі.

Пластикові лотки і стелажі: чи є у них щось спільне?. Фото (2)
Пластикові лотки і стелажі: чи є у них щось спільне?. Фото (3)

Пластикові лотки "Logic Store" - сучасне рішення для зберігання дрібних деталей, вони набагато зручніше у використанні, ніж звичайні коробки та ящики. Використання таких лотків дозволяє значно збільшити швидкість роботи з дрібними товарами і підвищити ефективність їх обробки.

Пластикові лотки і стелажі: чи є у них щось спільне?. Фото (4)

Також на цьому ж складі для зберігання габаритних деталей нашою компанією були встановлені консольні стелажі. Відсутність обмежень по довжині вантажів, дозволяє зберігати на консольних стелажах деталі різних розмірів. До того ж зберігання габаритних вантажів на стандартних палетних стелажах не ефективно і часто не безпечно. Навантаження на 1 паллетоместо може досягати 1 200 кг а на один проліт - 14 400 кг.

Поділитися