Пластикова тара за вигідним курсом!

22.12.2014 - 22.01.2015

Пластикова тара за вигідним курсом!

Сьогодні на нашому складі в наявності є пластикова тара, завезена до чергового стрибка валют. Тому у вас є можливість придбати дану продукцію за фіксованою ціною, по курсу 18 грн. за євро.

Дана акція дійсна до розпродажу залишків з нашого складу в Києві, нові поставки будуть вже зовсім за іншою ціною. Поспішайте, кількість акційної продукції обмежена!!!


Ціни можуть змінюватись в залежності від обсягу закупівлі, ми обробляємо як роздрібні, так і оптові замовлення.

Телефонуйте у відділ пластикової тари по телефону (044) 501-75-79 або заповніть форму запиту нижче. Ми відповімо на всі ваші запитання.

Пластикові лотки Logic Store

Пластикові лотки Logic Store розроблені як універсальне рішення для організації зберігання дрібних деталей або металовиробів. Використання складських пластикових лотків Logic Store дозволяє зменшити число помилок у процесі відбору дрібноштучного товару, а також значно збільшує швидкість роботи з цією групою товару.

Ціна від 37 грн. за лоток
Купить
Пластикові ящики KLT

Ящики пластикові серії KLT — оптимальні для роботи з деталями, що виготовляються відповідно до Європейського автомобільного стандарту VDA 4500. Ящик пластиковий представлений в наступних варіантах: R-KLT - з перфорованим дном, RL-KLT - з гладким дном.

Ціна від 168 грн. за ящик
Купить
Пластикові контейнери PolyBox

Пластикові контейнери PolyBox розроблені як багатофункціональне рішення для транспортування різних вантажів і видів продукції нафтохімічної, автомобільної промисловості, в логістиці та складському господарстві, торгівлі та харчовій галузі. Ці контейнери не мають аналогів на ринку СНД.

Ціна від 6 104 грн. за шт.
Купить
Поділитися