Постійна динаміка зростання і високі показники продажів пластикової тари дозволили «Склад-Сервіс» з 1 серпня 2012 року стати ексклюзивним імпортером продукції «Ай-Пласт» в Україні. Завод «Ай-Пласт» є найбільшим виробником пластикової тари в Східній Європі, його продукція перевершує європейські аналоги за якістю, але при цьому є значно доступнішими по вартості. Вся продукція сертифікована, має гарантію 1 рік. Ми реалізуємо зі складу в Києві широкий асортимент пластикової тари: лотки, ящики, контейнери і піддони. Активно розвиваємо дилерську мережу!

Пластикові лотки Logic Store

Пластикові лотки Logic Store розроблені як універсальне рішення для організації зберігання дрібних деталей або металовиробів. Використання складських пластикових лотків Logic Store дозволяє зменшити число помилок у процесі відбору дрібноштучного товару, а також значно збільшує швидкість роботи з цією групою товару.

Ціна від 37 грн. за лоток
Купить
Пластикові ящики KLT

Ящики пластикові серії KLT — оптимальні для роботи з деталями, що виготовляються відповідно до Європейського автомобільного стандарту VDA 4500. Ящик пластиковий представлений в наступних варіантах: R-KLT - з перфорованим дном, RL-KLT - з гладким дном.

Ціна від 168 грн. за ящик
Купить
Суцільнолиті пластикові контейнери BigBox

Суцільні пластикові контейнери BigBox призначені для зберігання і транспортування рідин, сипучих продуктів, штучної продукції, упаковки та ефективного транспортування різних товарів, деталей. Вони ідеально підійдуть для м'ясних, рибних, молочних виробництв. Контейнери відповідають гігієнічним нормам і міжнародним стандартам.

Такі моделі застосовуються в автоматизованих складських системах. Це аналог європейського зразка, що вигідно відрізняється за ціною. BigBox - вдале рішення для оптимізації логістичних процесів.

Суцільнолиті пластикові контейнери легкі, гігієнічні та довговічні, стійкі до ультрафіолету, кислотно-лужних речовин. Вироби розраховані на експлуатацію понад 20 років.

Ціна від 5 754 грн. за шт.
Купить
Поділитися