Палетні стелажі для легких вантажів

18.12.2013

Даний проект був інстальований ще в 2012 році. Типові для України фронтальні стелажі палетні загальною місткістю на 10 000 палетомісць мають лише ту особливість, що вага піддонів з вантажем не перевищує 400 кг (дитячі іграшки), що дозволило оптимізувати металоємність конструкції і знизити вартість стелажів.

Палетні стелажі для легких вантажів. Фото (1)

Особливість даного складу – великий товаропотік і висока інтенсивність експлуатації стелажів, особливо в сезон. З такими завданнями може впоратися складське обладнання тільки найвищої якості. Для цього були встановлені стелажі производства «STOW» (Бельгия).

Палетні стелажі для легких вантажів. Фото (2)

Висота рам стелажів – 10 800 мм, стелажі мають 6 ярусів зберігання (6-й поки не задіяний). Згадана спочатку оптимізація заснована на використанні секції довгою 3 600 мм, на якій поміщається 4 європіддона. Таким чином, знизивши кількість рам для тієї ж довжини ряду (рама - найдорожчий елемент), ми істотно знизили вартість стелажів.

Півтора року експлуатації не вплинули на зовнішній вигляд стелажів, все блищить як нове, це заслуга якісної порошкового фарбування на автоматизованому бельгійському виробництві.

Палетні стелажі для легких вантажів. Фото (3)

На фото зображена фішка компанії "STOW" - кріплення п'яти одним анкером по центру стійки. Це дозволяє стійці в момент удару по ній прокручуватися навколо осі анкера без деформації. Таким чином, розвантаживши стелаж від вантажу, можна повернути стійці правильну позицію і при необхідності переанкерить. При кріпленні ж двома анкерами, при ударі відбувається зріз стійки з п'яти чи неповоротна деформація, що неминуче тягне за собою додаткові витрати на ремонт, не кажучи вже про ризик краху стелажів ...

Палетні стелажі для легких вантажів. Фото (4)

Для вільного переміщення складської техніки і персоналу між рядами стелажів передбачені арочні проїзди. Висота до низу траверси - 6 325 мм, ширина коридору - трохи менше 3 600 мм (частина "з'їдають" балки захисту рам).

І пару фотографій заради мистецтва ... Куди ж без прекрасного? :)

Палетні стелажі для легких вантажів. Фото (5)

На панорамному фото видно все ще порожню частину складу класу А Кого цікавить якісний склад під Києвом, звертайтеся, безоплатно допоможемо з контактами орендодавців :) ... за умови придбання стелажів у компанії "Склад-Сервіс". Жарт, телефонуйте, домовимося!

Поділитися