Нове обличчя: "Склад-Сервіс" оновив логотип

24.06.2014

напередодні нашого 10-річчя, ми вирішили оновити свій фірмовий стиль, адже за роки нашої діяльності ми не тільки досягли професійних висот, але і серйозно подорослішали. Незважаючи на те, що новий логотип став набагато суворіше і сучаснішою, він зміг успадкувати основні якості старого знака: кольору, малюнок складу, ну і назва, природно :)

Новий логотип "Склад-Сервіс" символізує якості колективу, які купувалися роками: професіоналізм, впевненість, надійність і комфорт, з яким завжди легко працювати з нами. Всі ці якості ми виявляємо не тільки з клієнтами, і не тільки на свята :) , це наше стабільне поведінку також для партнерів, підрядників і конкурентів.

 


незабаром новий логотип з'явиться на всіх елементах корпоративного фірмового стилю (документація, сувеніри, транспорт, спецодяг монтажників, ...). Сподіваємося, що новий стиль всім сподобається і принесе компанії ще більші успіхи і процвітання на багато років.

Буде цікаво почути ваші відгуки про зміни, наскільки вони позитивні чи ні. Всім нашим клієнтам, що знайшли час і бажання для конструктивною та змістовною рецензії, обіцяємо приємні сюрпризи! :)  

 

Поділитися