Нестандартні палетно-поличні стелажі

16.10.2013

"Склад-Сервіс" реалізував ще один унікальний у своєму роді проект для українського ринку. Нестандартного і особливого в даному проекті було дуже багато: висота і глибина стелажів, спеціально виготовлені під замовлення сітчасті полиці, спосіб обробки вантажу, а також ефективність даної системи в принципі. Перед нами стояло завдання використовувати кожен квадратний сантиметр складу. Результат вражає, давайте дивитися фото!

Нестандартні палетно-поличні стелажі. Фото (1)

Незважаючи на дуже велику висоту стелажів (12 метрів), обробка вантажів здійснюється вручну з допомогою специализиронной вузькопрохідний техніки, яка піднімає оператора на потрібний рівень зберігання.

Нестандартні палетно-поличні стелажі. Фото (2)

Така кількість ярусів зберігання не часто зустрінеш, їх 13 (на фото не помістилися 2 нижніх яруси)!

Нестандартні палетно-поличні стелажі. Фото (3)

Для безпечної роботи вантажної техніки вздовж стелажів встановлені напрямні. Вони ж виконують і функцію відбійників, захищаючи стелажі від ударів техніки. На початку стелажного ряду напрямні мають заокруглену форму, щоб ричтраку було легше заїхати в прохід.

Нестандартні палетно-поличні стелажі. Фото (4)

З одного боку всіх полиць встановлені спеціальні обмежувачі. У випадку пожежі вони дають можливість у цьому місці забезпечити вільний простір для протоки води з сплинкерной системи.

Нестандартні палетно-поличні стелажі. Фото (5)

сітчастою Конструкцією полиці передбачені ребра жорсткості. За рахунок цього полку гарантовано витримує навантаження близько 1000 кг.

Нестандартні палетно-поличні стелажі. Фото (6)

Верхній прут сітчастої полиці розміщений уздовж глибини стелажа, це сприяє зручної завантаження картонних коробок. На задній частині полиці є бортик висотою 40 мм, він полегшує устанавку вантажу точно по глибині рами, не виходячи за межі стелажа.

Нестандартні палетно-поличні стелажі. Фото (7)

Як уже говорилося на початку цього фотозвіту, нам потрібно було використовувати кожен квадратний сантиметр приміщення. Тому дозволити собі встановити направляючі на відстані від стелажів, хоч і на не великому, ми не могли, це розкіш. Довелося під кожну стійку стелажа зарізати напрямні для вантажної техніки. Але це проводилося в заводських умовах при виробництві куточків, тому все вийшло красиво, а термін монтажу з-за цього не збільшився.

На цьому фото видно, що нижня полиця не сітчаста, а суцільна, з набірних панелей. Це зроблено для того, щоб під стеллажем не збирався сміття, так його легше прибирати.

Нестандартні палетно-поличні стелажі. Фото (8)

Стелажі займають набагато більше площі, ніж проходи між ними (глибина рами 1300 мм), тому ефективність використання площі становить майже 70%. Для палетно-поличкових стелажів це дуже високий показник.

А тепер дивимося відео:

Нестандартні палетно-поличні стелажі. Фото (9)
Поділитися