Мобільні архівні стелажі для компанії «Філіп Морріс Україна»

09.11.2017

Сьогодні ми розповімо вам про наше черговий успішний проек, який був реалізований для всесвітньо відомої американської компанії Philip Morris International, а якщо бути точнішими – для її головного українського офісу, який знаходиться в Харкові.

Відштовхуючись від поставленої мети – збільшити кількість місць для зберігання в межах невеликого простору, нами була спроектована і запропонована така система зберігання як мобільні архівні стелажі.

У цьому випадку наші мобільні стелажі дозволили збільшити площу зберігання з 38 м² до 70 м². Непогано, правда?

 Мобільні архівні стелажі для компанії «Філіп Морріс Україна». Фото (1)

Міцні двосторонні металеві конструкції, надійний механічний привід, стильний зовнішній вигляд, швидка і плавна система пересування, що приводиться в рух ручним штурвалом – все це приємно потішить того, хто перейшов до розумного зберігання документів, а саме до використання мобільних архівних стелажів.

 Мобільні архівні стелажі для компанії «Філіп Морріс Україна». Фото (2)

Спочатку нам було запропоновано технічне завдання з наступними параметрами:
Висота стелажа – 2100-2200 мм.
Глибина стелажа – 300 мм.
Довжина стелажа – 2700 мм.
Допустиме навантаження на перекриття – до 600 кг на 1м2.

Ми врахували ці побажання, запропонувавши функціональну і ергономічну стелажну конструкцію для зберігання архівних документів, складених в коробках.

Зауважимо, що успішна співпраця між «Склад Сервіс» і Philip Morris вже має свою історію – в 2013 році ми взялися за великий і дуже цікавий проект, заповнивши значний простір складу компанії палетними стелажами від наших бельгійських партнерів – компанії STOW.

 Мобільні архівні стелажі для компанії «Філіп Морріс Україна». Фото (3)
 Мобільні архівні стелажі для компанії «Філіп Морріс Україна». Фото (4)

Але головне тут те, що ми вже працюємо над новим спільним проектом з «Філіп Морріс Україна», про який теж якось вам розповімо.

А поки, залишайтеся із «Склад Сервіс», заходьте до нас в гості і підписуйтесь на наш Facebook і Youtube канал.

Поділитися