Металеві шафи для роздягалень – зручно, просто, надійно

07.02.2014

обладнання Для роздягалень будь-якого підприємства не можна обійтися без індивідуальних шаф для зберігання одягу й особистих речей, а металева меблі, як не можна краще підходить для цих цілей.

Металеві шафи для роздягалень – зручно, просто, надійно. Фото (1)

На цей раз «Склад-Сервіс» постачав металеві гардеробні шафи для роздягалень дилерського центру Ford «НІКО Форвард Мегаполіс», одного з київських автосалонів групи компаній «НІКО».

Металеві шафи для роздягалень – зручно, просто, надійно. Фото (2)

Металеві гардеробні шафи призначені для зберігання одягу і особистих речей співробітників автосалону. Меблі виготовлені з високоякісної листової сталі, пофарбована порошковою світло-сірою фарбою з попередньою антикорозійною обробкою.

Металеві шафи для роздягалень – зручно, просто, надійно. Фото (3)

У роздягальнях встановили двосекційні металеві шафи висотою 1800 мм, які дуже зручно використовувати для роздільного зберігання брудного і чистого робочого одягу. Це лише одна з багатьох різновидів шаф, за бажанням їх можна укомплектувати додатковими полицями, підставками, висувними лавками, електронними замками або встановити шафи на ніжки.

Металеві шафи для роздягалень – зручно, просто, надійно. Фото (4)

Шафи обладнані полицями для головного убору або інших особистих речей і поперечиною з гачками для одягу. Дворівнева перфорація дверцята забезпечує ефективну вентиляцію внутрішнього простору шафи. Для збереження особистих речей, кожна секція закривається на індивідуальний циліндричний замок фірми ЕUROLOCKS.

Металеві шафи для роздягалень – зручно, просто, надійно. Фото (5)

Металеві шафи не тільки практичні і надійні, але мають строгий і презентабельний вигляд, такі меблі добре вписується в інтер'єр будь-якого підприємства. Ну а якщо потрібно нестандартна металеві меблі, її завжди можна замовити індивідуального розміру і кольору. Приклад оригінального рішення – у нашому проекті «Металеві меблі, як частина сучасного інтер'єру».

висновок традиційно пропонуємо переглянути відеоролик:

Металеві шафи для роздягалень – зручно, просто, надійно. Фото (6)
Поділитися