Металеві меблі, як частина сучасного інтер'єру

23.09.2013

За час поки наша компанія займалася постачанням металевих меблів, нам не раз доводилося обладнати роздягальні на різних підприємствах та установах, комплектували ми шафами і спортивні комплекси, але, як правило, це була стандартна меблі.

В цьому проекті хочемо показати приклад нестандартного творчого підходу до обладнання меблями великого фітнес-центру. У клієнта було бажання не тільки укомплектувати приміщення якісними металевими шафами, але і зробити так, щоб вся меблі гармонійно вписалася в інтер'єр сучасного спорткомплексу. Ми з натхненням і інтересом приступили до реалізації цього нестандартного замовлення.

Металеві меблі, як частина сучасного інтер'єру. Фото (1)

У дизайнерів інтер'єру виникла ідея з допомогою різнокольорових фасадів шаф зобразити абстрактні симетричні малюнки, які б цікаво виглядали в холі фітнес клубу.

Металеві меблі, як частина сучасного інтер'єру. Фото (2)

У фронтальної стінки рецепції встановили 11 шафок, кожен по 8 секцій, дверцята трьох різних кольорів підібрали таким чином, щоб утворився мозаїчний симетричний малюнок.

Металеві меблі, як частина сучасного інтер'єру. Фото (3)

Уздовж бічних стінок поставили 3-х і 4-х секційні шафи, малюнок вийшов інший, але завдяки таким кольорам всі мозаїки добре поєднуються між собою.

Металеві меблі, як частина сучасного інтер'єру. Фото (4)

Використання секцій різних розмірів дозволяє відвідувачам спорткомплексу вибрати шафка необхідного розміру, а різні кольори допомагають легше запам'ятати свою комірку і знайти її після занять.

Металеві меблі, як частина сучасного інтер'єру. Фото (5)

Крім центрального холу нашими шафами були укомплектовані роздягальні фітнес центру. У жіночій вбиральні на шафках використовували білі та червоні дверцята.

Металеві меблі, як частина сучасного інтер'єру. Фото (6)

В чоловічій роздягальні встановили одежні шафи з бежевими і синіми фасадами.

Металеві меблі, як частина сучасного інтер'єру. Фото (7)

На цьому фото добре видно конструкція шафки: надійний індивідуальний замок, міцні петлі, вентиляційні отвори. Секції всередині обладнані перекладинами для вішалок і гачками. Шафи виготовлені з листової сталі і покриті порошковою полімерною фарбою, яка захищає від корозії і появи подряпин.

Металеві меблі, як частина сучасного інтер'єру. Фото (8)

У підсумку вийшла гідна реалізація задумки дизайнерів, де, здавалося б, звичайна металева меблі стала цікавим елементом сучасного інтер'єру. Побільше б таких творчих проектів!

Металеві меблі, як частина сучасного інтер'єру. Фото (9)
Поділитися