Консольний підйомник – вантажопасажирський ліфт для будинку

24.12.2015

Основна підйомне обладнання, яким ми вже багато років займаємося – це ножиці підйомні столи. Наша техніка відмінно справляється зі своїми обов'язками в якості вантажних ліфтів, перевантажувальних платформ та автоматизованих робочих місць.

Ось лише деякі проекти з підйомними столами, реалізовані нами:

Підйомні столи «Marco» для завантаження/вивантаження товару
Вантажний ліфт vs Підйомний стіл
Об'єкт з высокоподъемными столами

У цьому огляді ми покажемо ще один тип підйомного обладнання – консольний щогловий підйомник, який ми встановили у житловому будинку.


Необхідний був ліфт для переміщення людей і вантажів на верхній мансардний поверх. Причому місця для зручної сходи явно не вистачає, але ми знайшли рішення, що задовольняє конкретним цілям і вимогам замовника.


Консольний гідравлічний щогловий підйомник вантажопідйомністю до 300 кг. Висота підйому – 3 500 мм, час підйому – 32 секунди. Розмір платформи – 1250 х 850 мм.

Для зручності і безпеки платформу обладнали поручнями по периметру, роль хвіртки грає декоративний трос на гачках. Пульт управління розміщений у кабіні підйомника.


Основна відмінність від ножничного підйомного столу – це відсутність ножиць, а рухається платформа з консольним напрямних, які закріплені на стіні. Підйомник не потребує спеціальної шахті або приямку.


Підйом здійснюється за допомогою гідроциліндра зі шківами. Шківи передають зусилля на троси, піднімають платформу.


На фото верхнє положення ліфта, на верху знаходиться гідростанція і електричний блок.

Для забезпечення безпеки є клапани обриву, що запобігають падіння платформи в разі витоку масла. Також передбачений автономний режим спуску кабіни при відсутності електроенергії.


Поділитися