Консольні стелажі: виконаний унікальний в масштабах України проект

28.07.2016 - 28.07.2016

Висотні консольні стелажі були спроектовані і встановлені для виробника промислових товарів, одного з лідерів у своїй галузі на території СНД. Поставка здійснювалася в 2 етапи, включала промислові консольні стелажі для довгомірних вантажів кількох типів (для різних груп товару), а також фронтальні стелажі палетні для товару на європіддонах.

Консольні стелажі: виконаний унікальний в масштабах України проект. Фото (1)

Процес монтажу 1-го етапу проекту. На фото двосторонні консольні стелажі. Висота стійок становить9,5 метрів і передбачає 10 ярусів зберігання, а загальне навантаження на 1 стелаж може досягати 35 тонн.

Консольні стелажі: виконаний унікальний в масштабах України проект. Фото (2)

Відбійники між стелажами дозволяють точно позиціонувати вантажну техніку, що забезпечує безпечну роботу з довгомірним вантажем у вузьких проходах.

Консольні стелажі: виконаний унікальний в масштабах України проект. Фото (3)

Консолі можуть регулюватися по висоті з кроком 100 мм

Консольні стелажі: виконаний унікальний в масштабах України проект. Фото (4)

Монтаж 1-го етапу завершено, стелажі завантажені товаром.

Для реалізації 2-го етапу вимагалося рішення відразу кількох завдань:
1. Допоставка висотних консольних стелажів аналогічних за характеристиками 1-го етапу.
2. Розробка консольних стелажів для зберігання готової продукції на виробничому ділянці з навантаженнями до 14 тонн на стелаж з можливістю обробки штабелерами.
3. Реалізація рішення для ділянки видачі готової продукції з застосуванням консольних стелажів встановлених під мезоніном висотою 6000 мм.
4. Установка палетних стелажів для зберігання штучних товарів на полицях в нижній частині конструкції і європіддонів у верхній частині стелажу з застосуванням висотних штабелерів.

Консольні стелажі: виконаний унікальний в масштабах України проект. Фото (5)
Поділитися