Консольні стелажі або де ще знайти місце для зберігання?

26.11.2018

Ще одним цікавим досвідом для нас стала установка стелажної системи для компанії Plastic Ukraine. Ми встановили консольні стелажі для експлуатації за межами складу.

Необхідно було організувати місце для зберігання довгомірних пластикових листів з максимальною економією простору. Ми запропонували піти на експеримент і встановити місткий консольний стелаж на вулиці, поруч зі складом. І ось що у нас вийшло.

 Консольні стелажі або де ще знайти місце для зберігання?. Фото (1)
 Консольні стелажі або де ще знайти місце для зберігання?. Фото (2)
 Консольні стелажі або де ще знайти місце для зберігання?. Фото (3)

Відповідно до запиту клієнта, нами було спроектовано міцний, повністю захищений від зовнішніх впливів стелаж з консолями довжиною 160 см та граничним навантаженням на кожну - до 0,5 тонн. Це той рідкісний випадок, коли конструкція з наддовгими балками витримує величезну вагу. 

 Консольні стелажі або де ще знайти місце для зберігання?. Фото (4)
 Консольні стелажі або де ще знайти місце для зберігання?. Фото (5)

В першу чергу, ми підготували місце для майбутньої конструкції. Була організована спеціальна бетонна платформа, яка забезпечує стійкість грунту к подальшим навантаженням. 

 Консольні стелажі або де ще знайти місце для зберігання?. Фото (6)
 Консольні стелажі або де ще знайти місце для зберігання?. Фото (7)

Далі, за допомогою анкерних болтів ми закріпили металевий каркас. Для захисту продукції від зовнішніх впливів бокові частини системи були обшиті металопрофілем. З фронтальної сторони - передбачено розсувну штору для зручності вивантаження/завантаження товару.

Таким чином, при всій простоті монтажу, нам вдалось реалізувати функціональний, міцний стелаж з безпечним зберіганням продукції за межами складу.  

Поділитися