«Комунтех-2013». Ділимося враженнями від минулої виставки

07.11.2013

У Києві 5-8 листопада пройшла щорічна виставка комунально-житлової сферы «Коммунтех-2013». Компанія «Склад-Сервіс» не могла пропустити таку подію, особливо, якщо врахувати той факт, що одним з активних учасників виставки був наш партнер, російський виробник пластикової тари – завод«iPlast», дистриб'ютором якої ми є на території України.


Виставка починається вже біля входу в павільйон, на вулиці перед входом була представлена вся спецтехніка, без якої нормальне життя сучасних міст просто неможлива: сміттєвози різних модифікацій, поруч з якими розташовані сміттєві контейнери від різних виробників.


«Комунтех-2013». Ділимося враженнями від минулої виставки. Фото (1)

Дуже актуальні в переддень зими експонати – дорожня техніка, якого завжди так не вистачає нашим комунальним службам, як тільки випадає сніг.


Завод «iPlast» на «Коммунтех-2013»у зв'язку зі специфікою виставки, головним чином представляв сміттєві контейнери на 1100 л і сміттєві баки на 120 і 240л. На стенді відвідувачі могли наочно оцінити якість контейнерів і докладно ознайомитися з їхніми характеристиками.

Проводилася демонстрація роботи сміттєвоза з сміттєвими контейнерами «iPlast», ми зняли цей процес на відео:

«Комунтех-2013». Ділимося враженнями від минулої виставки. Фото (2)


«Комунтех-2013». Ділимося враженнями від минулої виставки. Фото (3)

Крім сміттєвих контейнерів бажаючі могли ознайомитися і з іншою продукцією «iPlast», адже асортимент заводу досить широкий: складські лотки, пластикові ящики, контейнери суцільнолиті і збірні, пластикові піддони та інша пластикова тара.


«Комунтех-2013». Ділимося враженнями від минулої виставки. Фото (4)

Основний інтерес у публіки викликали стенди зі спецтехнікою, яка була представлена на виставці в широкому асортименті.


Одна з головних тем виставки – благоустрій житлових комплексів. Дуже незвично виглядають серйозні люди в ділових костюмах, які вирішують свої бізнес-питання на дитячому майданчику :)


«Комунтех-2013». Ділимося враженнями від минулої виставки. Фото (5)

Цікаво і барвисто виглядали стенди з дорожніми світлофорами.


На фото стенд, що демонструє роботу подрібнення деревних відходів, який переробляє дрібний деревний сміття в тріски для вторинного використання.

Підводячи підсумок, можна сказати про високий рівень організації виставки, будемо сподіватися, що і через рік все пройде добре. На жаль, в короткому фотозвіті не вдалося висвітлити всі стенди та заходи, проведені за дні Комунтех-2013, тому ми зняли веселий відеоролик, який допоможе передати атмосферу виставки:

«Комунтех-2013». Ділимося враженнями від минулої виставки. Фото (6)
Поділитися