Якісні верстаки – основа будь-якого виробництва

06.10.2013

В оглядах наших проектів ми незаслужено обходили увагою робітники верстаки, хоча успішно забезпечуємо українських споживачів якісної інструментальної меблями не один рік.

Якісні верстаки – основа будь-якого виробництва. Фото (1)

Компанія «AD ДИЗЕЛЬ», національний дистриб'ютор запасних частин дизельного застосування, вже протягом 2-х років замовляє слюсарні верстати та іншу металеву меблі саме у нас, а, як відомо, повторні замовлення - це хороший показник якості продукції. Оснащення робочого місця якісними меблями - необхідна умова для продуктивної праці, від цього залежить не тільки збереження інструменту, але і безпеку персоналу.

Якісні верстаки – основа будь-якого виробництва. Фото (2)

Верстати виготовлені з якісної листової сталі пофарбованої сірою порошковою фарбою. На фотодвотумбові модифікації з висувними ящиками, стільниця з вологостійкої фанери товщиною 30 мм"одягнена" чохол з нержавіючої сталі. Зображені на фото верстаки - тільки один із численних варіантів типорозмірів і комплектації. Ми можемо запропонувати верстаки безтумбовые і однотумбовые, з різними варіантами стільниць та опціонального обладнання для будь-яких завдань.

Якісні верстаки – основа будь-якого виробництва. Фото (3)

Для підвищення ергономіки робочих місць, верстаки укомплектували перфорованими панелями, які дозволяють зручно розмістити інструмент на навісних гаках, завдяки чому інструмент перебуває на виду і завжди під рукою. Для додаткового освітлення робочого місця, перфоровані панелі можна оснастити лампами денного світла.

Якісні верстаки – основа будь-якого виробництва. Фото (4)

Висувні ящики висуваються на всю глибину і завдяки надійним телескопічним направляючим можуть витримувати навантаження до 30 кг. Всі 5 ящиків тумби закриваються на центральний замок, що забезпечує збереження інструменту і деталей.

Якісні верстаки – основа будь-якого виробництва. Фото (5)

На фото добре видно, наскільки надійна стільниця верстата. Клієнт на самий край верстата прикріпив своє обладнання, яке має не тільки велику вагу, але також велике плече навантаження, при цьому верстат ніде не погнувся.

В цей раз ми не обмежилися тільки фотозйомкою нашої продукції, а вирішили зняти невеликий відеоогляд проекту і надалі плануємо радувати відвідувачів сайту цікавими відеороликами.

Якісні верстаки – основа будь-якого виробництва. Фото (6)
Поділитися