Фотозвіт. Монтаж гідравлічного підйомника для архівного приміщення

14.02.2019

Здійснили монтаж гідравлічного підйомника стійкового типу для архівного приміщення нашого постійного клієнта.  Хочемо поділитися результатом.

«Склад Сервіс» успішно виконав чергову цікаву задачу.  Нам необхідно було доповнити 4-поверхову стелажну систему підйомної конструкцією для переміщення коробок з картотеками на висоту до 10 метрів.  До цього співробітники переміщували вантаж вручну, піднімаючись по сходах.

Ми вибрали підходяще місце біля стелажа і встановили гідравлічний підйомник стійкового типу.  Подібні системи призначені для вертикального підйому вантажу на палеті і застосовувати їх можна не тільки в умовах складу.

Фотозвіт. Монтаж гідравлічного підйомника для архівного приміщення . Фото (1)
Фотозвіт. Монтаж гідравлічного підйомника для архівного приміщення . Фото (2)

Час підйому платформи нашого столу - 37 секунд.  Опускання - від 30 до 40 сек., в залежності від навантаження.  При необхідності швидкість можна збільшувати за допомогою додаткових демпферів.

Фотозвіт. Монтаж гідравлічного підйомника для архівного приміщення . Фото (3)
Фотозвіт. Монтаж гідравлічного підйомника для архівного приміщення . Фото (4)

На відміну від аналогічних пристроїв на основі ножичного механізму, перевага підйомників стійкового типу - в економії місця на складі та простоті монтажу.  Вони можуть займати не більше 2 кв.м.  площі, досягаючи при цьому висоти до 20 метрів.

Розмір платформи становить -1700х1100.  Це оптимальні параметри для заїзду рокли з палетою.  Висота підйому - 10,5 м. Вантажопідйомність - від 500 кг до 2 тонн.

Фотозвіт. Монтаж гідравлічного підйомника для архівного приміщення . Фото (5)
Фотозвіт. Монтаж гідравлічного підйомника для архівного приміщення . Фото (6)
Фотозвіт. Монтаж гідравлічного підйомника для архівного приміщення . Фото (7)

Платформа укомплектована двостулковими хвіртками з замками та сітчастої огорожі.  Система безпеки - клапан обриву РВД, який страхує стіл від падіння за обриву шланга та 2 страхувальних тросів.  Передбачено електрозамикання дверей хвіртки.  Підйом / опускання вантажу здійснюється шляхом радіоуправління.

Це саме той випадок, коли додатковий механізм по автоматизації роботи впроваджено вже, в працюючий склад - завжди можна добре рішення зробити ще краще. Дивіться підйомник в роботі на відео...

Фотозвіт. Монтаж гідравлічного підйомника для архівного приміщення . Фото (8)
Поділитися