Антикризова пропозиція

30.10.2020 - 31.01.2022

Сьогодні багато компаній намагаються мінімізувати свої витрати в складській логістики, але при цьому знайти вигідне рішення з оптимізації складських процесів досить складно. Антикризова пропозиція від компанії «Склад Сервіс» - найкращий варіант у питанні підвищення ефективності роботи вашого складу. Багаторічний досвід дає можливість комплексно допомогти клієнту зменшити витрати з утримання складських об'єктів і підвищити результативність їх використання.

Антикризова пропозиція. Фото (1)

Наша компанія готова надати комплексні послуги з переїзду складу, включаючи монтаж/демонтаж стелажних конструкцій кваліфікованою бригадою монтажників, вантажно-розвантажувальні роботи, транспортування обладнання тощо. Весь трудомісткий процес переїзду складу, що вимагає значних ресурсів, наша команда бере на себе, контролюючи кожен етап. З огляду на всі нюанси цієї масштабної роботи, ми звільняємо нашого клієнта від зайвого клопоту та даємо можливість не переривати роботу складу в період переїзду, що позбавляє від збитків.В умовах кризи бажання розширити бізнес здається нереальним і безперспективним, але тільки не з нашою командою експертів. 

Купити стелажі б/у - реальна економія при обмеженому бюджеті. Це хороша альтернатива новим стелажам, адже тут очевидна економія коштів, а якість і робочий ресурс стелажів б/у нічим не гірше нових. Всі стелажні конструкції проходять передпродажний огляд, що гарантує якість та надійність експлуатації.

Антикризова пропозиція. Фото (2)

До слова, обов'язковою сервісною послугою для повноцінної роботи складу є технічний огляд стелажів. Важливим фактором збереження вантажу та безпеки персоналу залишається підтримання стелажних систем і складського обладнання в робочому стані, тому необхідно проводити сервісний огляд стелажів з періодичністю не рідше одного разу на півроку, щоправда все залежить від інтенсивності експлуатації, навантажень і товарообігу. Своєчасний сервісний огляд стелажів дозволить усунути дефекти чи пошкодження, не зупиняючи логістичні процеси і повноцінно функціонувати складу без будь-яких проблем. Як правило, це значно економить кошти на ремонті та запобігає аварійні ситуації.

Як варіант, оптимізація складських процесів може здійснюватися за допомогою звільнення частини складської площі, а незатребувані стелажі реалізуються. Це можуть бути як палетні і поличні стелажі, так і мезоніни. «Склад Сервіс» допоможе купити та продати стелажі б/у на вигідних умовах, оцінивши їх технічний стан. Зі сторони клієнта достатньо визначитися, а ми забезпечимо доставку, монтаж/демонтаж в найкоротші терміни, запропонуємо подальше сервісне обслуговування стелажів б/у всіх видів і будь-яких виробників.

Компанія «Склад Сервіс» готова допомогти в оптимізації складського обладнання, ми встановлюємо найбільш оптимальні системи зберігання, розробляємо проекти з автоматизації, проводимо аудит стелажних систем та ін. А індивідуальний підхід до вирішення поставленої задачі дає позитивний результат для клієнта. Наш пріоритет – це зручність внутрішньої логістики, ефективна оптимізація складських процесів з мінімальними витратами, але з високим ККД у результаті.

Компанія «Склад Сервіс» пропонує найкращі антикризові рішення для логістичного бізнесу, з урахуванням індивідуальних побажань клієнта. Звертайтеся, будемо раді співпраці!

Поверхові стелажі Б/У

Поверхові стелажі незамінні на гуртових базах і складах з високими стелями. Власне, найголовніше завдання мезонінів забезпечити максимальне використання висоти в приміщеннях особливо на невеликих складських майданчиках.

Як правило, цей багатоярусний стелаж встановлюють ближче до зони комплектації, щоб максимально зменшити відстань, потрібну для переміщення палет по території складу. Якщо вам необхідно встановити поверхову стелажну систему в найкоротші терміни і при цьому заощадити кошти, тоді б/у мезоніни - це кращий вибір.

Ціна від 1 500 грн. за кв.м.
Купить
Поличні стелажі Б/У

Поличні стелажі б/у — це універсальні конструкції для зберігання різносортного товару, які вже були у вжитку, але не втратили функціональні можливості та готові до довгострокового використання. Стелажі такого типу можна використовувати в магазинах, на складах, в офісах і навіть в домашніх умовах.

Звертаємо увагу, що поличні стелажі Б/В реалізуються тільки під замовлення від 5 шт.

Ціна від 1 500 грн. за секцію
Купить
В'їзні стелажі Б/У

В'їзні глибинні стелажі Б/У застосовують для багаторівневого зберігання однотипної продукції на піддонах і дозволяють максимально використовувати корисну площу складу (до 70-80%).

Якщо ви вирішили заощадити гроші, але при цьому придбати якісну і функціональну конструкцію, яка здатна максимально оптимізувати складське простір — кращим вибором стануть стелажі Б/У

Ціна від 350 грн. за п.м.
Купить
Поділитися