Акція на поличкові стелажі

01.09.2014 - 01.10.2014

Зверніть увагу на поличкові стелажі «Конструктор» стандартних розмірів.

Висоту стелажа можна міняти під замовлення, ціна при цьому істотно не зміниться, а от розміри полиць – це величина в даному випадку постійна. Кількість полиць при необхідності можна змінювати, перераховуючи вартість.

Поличкові стелажі стандартних розмірів - це хороший спосіб заощадити гроші і час.

Ознайомтеся з технічними характеристиками, цілком можливо, що саме такі стелажі ви шукаєте:

Поличкові стелажі виготовляються під замовлення:
1. Оцинкований каркас, висота – 2 000 мм, довжина секції – 910 мм, глибина секції – 300 мм, 4 полиці ДСП, навантаження до 140 кг на полицю.
Ціна – 665 грн.

2. Оцинкований каркас, висота – 2 000 мм, довжина секції – 910 мм, глибина секції – 300 мм, 5 полиць ДСП, навантаження до 140 кг на полицю.
Ціна – 757 грн.

3. Оцинкований каркас, висота – 2 000 мм, довжина секції – 910 мм, глибина секції – 460 мм, 4 полиці ДСП, навантаження до 140 кг на полицю.
Ціна – 794 грн.

4. Оцинкований каркас, висота – 2 000 мм, довжина секції – 910 мм, глибина секції – 600 мм, 4 полиці ДСП, навантаження до 140 кг на полицю.
Ціна – 924 грн.

5. Оцинкований каркас, висота – 2 000 мм, довжина секції – 910 мм, глибина секції – 600 мм, 5 полиць ДСП, навантаження до 120 кг на 5 полиць.
Ціна – 1 080 грн.

Термін виготовлення - до 10 робочих днів.

Вартість доставки по Києву:

  • Дозагруз протягом тижня після виготовлення - 200 грн.;
  • Персональна доставка на наступний день після готовності - 375 грн.

Стелажі з іншими характеристиками виготовимо під замовлення.


Акція на поличкові стелажі. Фото (1)

Каркас з оцинкованої сталі товщиною 0,9 мм, полиці з шліфованого ДСП – 10 мм.

Докладний опис конструкції стелажа, технічні характеристики, переваги та фото подібних стелажів можна подивитися на сторінці стелажі «Конструктор».

Поспішайте зробити замовлення!
Кількість стелажів обмежена.

Поличні стелажі «Конструктор» до 150 кг на полицю

Поличні стелажі «Конструктор» застосовуються для зберігання різних видів продукції на полицях (ящиків, коробок, контейнерів, штучних вантажів). Такі стелажі використовуються в архівах, складах, виробничих та підсобних приміщеннях, майстерень, СТО, супермаркетах, офісах і магазинах.

Пропонований тип стелажів має попит, за популярністю поличні стелажі перебувають на одному рівні з палетними. Основні переваги стелажів цього типу – невисока ціна, різноманіття елементів, можливість створення індивідуальної конфігурації, зручність монтажу та експлуатації. Крім того, поличні стелажі є простим, надійним і водночас гнучким рішенням, яке забезпечує прямий і швидкий доступ до будь-якої полиці, дозволяє в короткі терміни змінити конфігурацію стелажної системи.

Поличні стелажі «Конструктор» реалізуються тільки під замовлення від 5 шт.

Ціна від 1 285 грн. за секцію
Купить
Стелажі поличні «Медіум» до 250 кг на поличку

Поличні стелажі «Медіум» застосовуються для зберігання різних видів продукції на полицях (ящиків, коробок, штучних вантажів). Пропоновані поличні стелажі переважно використовуються на складах, виробничих та підсобних приміщеннях, майстернях і СТО.

Ціна за запитом
Купить
Поличні стелажі «Конструктор на болтах» до 120 кг на полицю

Легкі поличні стелажі представленої конструкції є полегшеною версією «Конструктора». Навантаження на полицю може сягати до 100 кг. Завдяки відсутності планок стелажі більш місткі, естетично виглядають і доповнять не тільки складський, але й офісний інтер'єр.

Звертаємо вашу увагу на те, що поличні стелажі «Конструктор» реалізуються тільки під замовлення від 5 шт.

Ціна за запитом
Купить
Поділитися