Тут Ви можете ознайомитися з основними корпоративними стандартами і поточними вакансіями нашої компанії, а також отримати рекомендації  щодо того, як відправити нам своє резюме.

Головна цінність компанії, гарантія зростання і запорука успіху – наші співробітники.
Компанія «Склад Сервіс» заснована в лютому 2005 року, і за цей час, як свідчать у своїх відгуках наші замовники і патнери, ми зарекомендували себе надійною, професійною організацією, яка заслуговує на довіру. І, що не менш важливо, ми є згуртованою командою однодумців. Головним чинником успіху нашої компанії є персонал - люди, які в ній працюють!

З перших днів роботи ми будуємо відносини з колегами, діловими партнерами і клієнтами на основі поваги та взаємовигідного співробітництва. Професіоналізм і комунікабельність, відповідальність, порядність, ініціативність та вміння працювати в команді, вирішення завдань будь-якої складності і націленість на результат - є основою корпоративного духу компанії. Наша компанія завжди відкрита для тих, хто поділяє ці принципи з нами.

Вакансії. Фото (1)

Якщо Ви поділяєте наше бачення роботи, впевнені у своїх силах і маєте бажання плідно працювати і професійно зростати разом з нами - запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад, якщо такі є в даний момент (див. нижче).

У зв'язку з розширенням компанії відкриті вакансії на посади: секретаря, менеджера з пластикової тари, проект-менеджера відділу стелажних систем, інженера і експедитора-кур'єра.

На даний момент відкрита вакансія на посаду менеджера інтернет-магазину, нова для компанії посаду - в зв'язку з розширенням штату
Зараз в нашу Команду Мрії дуже потрібен досвідчений Менеджер з продажу, на плечі якого ляжуть «священні» обов'язки, зміст яких зрозумілий вже з назви посади.