Партнери

Компанія «Stow»

Компанія «Stow» є одним із лідерів світового ринку з виробництва статичних і динамічних складських стелажів. Почавши свою діяльність в 1977 році, сьогодні «Stow» є еталоном світових стандартів у сфері інновації, надійності і технологічності складських стелажних систем. Всі елементи стелажів виготовляються повністю на автоматизованому виробництві, що знижує собівартість і терміни постачання стелажів, а також гарантує незмінну якість і точність всіх деталей.

«IPlast»

«IPlast» – найбільше в СНД виробниче підприємство з випуску промислової великогабаритної пластикової тари та упаковки (пластикові лотки, ящики, палети, контейнери та ін). Компанія «Ай-Пласт» має сучасне виробництво, що підтверджується сертифікацією з міжнародного стандарту якості ISO 9001:2008. Завод розташований м. Нижньокамськ (Республіка Татарстан).


«Marco AB»

Компанія «Marco AB» належить холдинговій компанії «Marco Group», провідного європейського виробника підйомних столів, що почав свою діяльність понад 70 років тому. Основні виробничі потужності компанії знаходяться у Швеції. На сьогодні компанія виготовляє всі можливі моделі підйомних столів (з одинарними ножицями, високопідйомні, довгомірні, автомобільні, докові і багато інших). Окрім стандартних моделей підйомних столів, компанія «Marco AB» може виробляти складні нестандартні конструкції на замовлення.

«Літпол-Україна»

«Літпол-Україна»  одна з кращих компаній, що виробляють металеві меблі в Україні (гардеробні, офісні та медичні шафи, верстати, мобільні стелажі тощо). Сучасне і високотехнологічне виробництво за європейською технологією «Malow», що випускає надійні і функціональні меблі.

«Практик»

«Практик»  провідний в країнах СНД виробник металевих меблів і сейфів дуже високої якості і широкого асортименту. Продукція випускається на заводах, оснащених найсучаснішим металообробним обладнанням. Наразі асортимент компанії охоплює сейфи меблеві, офісні, вбудовані, зламостійкі, вогнестійкі, вогнезламостійкі, збройові, блоки банківських депозитних комірок, картотеки, бухгалтерські шафи, шафи для роздягалень.

«Kardex Remstar»

Компанія «Kardex Remstar», що входить до групи «Kardex Group», є лідером у галузі виробництва автоматизованих ліфтових і карусельних систем зберігання вантажів і документів. Працюючи за принципом «товар до людини», а не «людина до товару», дані системи дозволяють на 90% зменшити складські площі і в 4 рази підвищити швидкість комплектації товару.

«Boplan»

Компанія «Boplan» займається розробленням і виробництвом інноваційного продукту на ринку огороджень – універсальних, удароміцних і високоефективних гнучких пластикових захисних систем, виготовлених із сучасної сировини найвищої якості. Виробництво компанії знаходиться в Бельгії і відповідає найвищим стандартам.

ТОВ «Тент Плеттак»

ТОВ «Тент Плеттак» спеціалізується на продажу та здачі в оренду тентових конструкцій і складів. Пропоновані ТОВ «Тент Плеттак» складські павільйони не вимагають фундаменту і спеціального дозволу на встановлення. Швидкий монтаж і просте транспортування роблять складські павільйони мобільними і дозволяють Вам завжди залишатися господарем свого складу без зайвих матеріальних втрат.


ТОВ

Компанія ТОВ "Світ Кабельних Систем" спеціалізується на створенні кабельних інженерних систем офісу та будівлі: структуровані кабельні системи, електроживлення та освітлення; телефонія; локальна мережа; відеоспостереження; контроль доступу; охоронна сигналізація; телебачення; автоматизація і диспетчеризація. Виконувані роботи: проектування; доставлення обладнання; монтаж; пусконалагодження; обслуговування; генпідряд у всіх інженерних системах будівлі.