Компанія «Stow»

Компанія «Stow» є одним із лідерів світового ринку з виробництва статичних і динамічних складських стелажів. Почавши свою діяльність в 1977 році, сьогодні «Stow» є еталоном світових стандартів у сфері інновації, надійності і технологічності складських стелажних систем. 


Всі елементи стелажів виготовляються повністю на автоматизованому виробництві, що знижує собівартість і терміни постачання стелажів, а також гарантує незмінну якість і точність всіх деталей.

«IPlast»

«IPlast» – найбільше в СНД виробниче підприємство з випуску промислової великогабаритної пластикової тари та упаковки (пластикові лотки, ящики, палети, контейнери та ін). 


Компанія «Ай-Пласт» має сучасне виробництво, що підтверджується сертифікацією з міжнародного стандарту якості ISO 9001:2008. Завод розташований м. Нижньокамськ (Республіка Татарстан).


«Marco AB»

Компанія «Marco AB» належить холдинговій компанії «Marco Group», провідного європейського виробника підйомних столів, що почав свою діяльність понад 70 років тому. На сьогодні компанія виготовляє всі можливі моделі підйомних столів (з одинарними ножицями, високопідйомні, довгомірні, автомобільні, докові і багато інших). 


Окрім стандартних моделей підйомних столів, компанія «Marco AB» може виробляти складні нестандартні конструкції на замовлення.

«Kardex Remstar»

Компанія «Kardex Remstar», що входить до групи «Kardex Group», є лідером у галузі виробництва автоматизованих ліфтових і карусельних систем зберігання вантажів і документів. Працюючи за принципом «товар до людини», а не «людина до товару», дані системи дозволяють на 90% зменшити складські площі і в 4 рази підвищити швидкість комплектації товару.

«Boplan»

Компанія «Boplan» займається розробленням і виробництвом інноваційного продукту на ринку огороджень – універсальних, удароміцних і високоефективних гнучких пластикових захисних систем, виготовлених із сучасної сировини найвищої якості. Виробництво компанії знаходиться в Бельгії і відповідає найвищим стандартам.

ТОВ «Світ Кабельних Систем»

Компанія ТОВ «Світ Кабельних Систем» спеціалізується на створенні кабельних інженерних систем офісу та будівлі: структуровані кабельні системи, електроживлення та освітлення; телефонія; локальна мережа; відеоспостереження; контроль доступу; охоронна сигналізація; телебачення; автоматизація і диспетчеризація. 


Виконувані роботи: проектування; доставлення обладнання; монтаж; пусконалагодження; обслуговування; генпідряд у всіх інженерних системах будівлі.

Група «SULO»

Група «SULO» світовий лідер у виробництві систем контейнерів для збору і сортування ТПВ, а також у наданні послуг в сфері вторинної переробки. SULO пропонує повний асортимент контейнерів місткістю від 60 до 1100літров і комплектуючих до них.


Вся продукція виробляється за суворимb стандартамb системи управління якістю і відповідає міжнародному стандарту DIN EN ISO9001: 2008.

«Clark »

«Clark» - південнокорейський бренд, заснований в 1917 році. Саме цій компанії приписують винахід першого в світі гідравлічного підйомного механізму. На даний момент, близько 350 000 навантажувачів Clark, стабільно і ефективно працюють по всьому світу.


З 2003 року виробляє повний асортимент навантажувачів з електроприводом і двигуном внутрішнього згоряння, вузькопрофільні вилочні навантажувачі, складське обладнання, а також транспортні і пасажирські транспортні засоби.