Антикризова пропозиція

статті
Антикризова пропозиція Антикризова пропозиція Антикризова пропозиція

Сьогодні багато компаній намагаються мінімізувати свої витрати в складській логістики, але при цьому знайти вигідне рішення з оптимізації складських процесів досить складно. Антикризова пропозиція від компанії «Склад Сервіс» - найкращий варіант у питанні підвищення ефективності роботи вашого складу. Багаторічний досвід дає можливість комплексно допомогти клієнту зменшити витрати з утримання складських об'єктів і підвищити результативність їх використання.


antikrizisnoe-predlozhenie-1.jpg (48 KB)

antikrizisnoe-predlozhenie-2.jpg (255 KB)

Наша компанія готова надати комплексні послуги з переїзду складу, включаючи монтаж/демонтаж стелажних конструкцій кваліфікованою бригадою монтажників, вантажно-розвантажувальні роботи, транспортування обладнання тощо. Весь трудомісткий процес переїзду складу, що вимагає значних ресурсів, наша команда бере на себе, контролюючи кожен етап. З огляду на всі нюанси цієї масштабної роботи, ми звільняємо нашого клієнта від зайвого клопоту та даємо можливість не переривати роботу складу в період переїзду, що позбавляє від збитків.В умовах кризи бажання розширити бізнес здається нереальним і безперспективним, але тільки не з нашою командою експертів. 

Купити стелажі б/у - реальна економія при обмеженому бюджеті. Це хороша альтернатива новим стелажам, адже тут очевидна економія коштів, а якість і робочий ресурс стелажів б/у нічим не гірше нових. Всі стелажні конструкції проходять передпродажний огляд, що гарантує якість та надійність експлуатації.

До слова, обов'язковою сервісною послугою для повноцінної роботи складу є технічний огляд стелажів. Важливим фактором збереження вантажу та безпеки персоналу залишається підтримання стелажних систем і складського обладнання в робочому стані, тому необхідно проводити сервісний огляд стелажів з періодичністю не рідше одного разу на півроку, щоправда все залежить від інтенсивності експлуатації, навантажень і товарообігу. Своєчасний сервісний огляд стелажів дозволить усунути дефекти чи пошкодження, не зупиняючи логістичні процеси і повноцінно функціонувати складу без будь-яких проблем. Як правило, це значно економить кошти на ремонті та запобігає аварійні ситуації.

Як варіант, оптимізація складських процесів може здійснюватися за допомогою звільнення частини складської площі, а незатребувані стелажі реалізуються. Це можуть бути як палетні і поличні стелажі, так і мезоніни. «Склад Сервіс» допоможе купити та продати стелажі б/у на вигідних умовах, оцінивши їх технічний стан. Зі сторони клієнта достатньо визначитися, а ми забезпечимо доставку, монтаж/демонтаж в найкоротші терміни, запропонуємо подальше сервісне обслуговування стелажів б/у всіх видів і будь-яких виробників.

Компанія «Склад Сервіс» готова допомогти в оптимізації складського обладнання, ми встановлюємо найбільш оптимальні системи зберігання, розробляємо проекти з автоматизації, проводимо аудит стелажних систем та ін. А індивідуальний підхід до вирішення поставленої задачі дає позитивний результат для клієнта. Наш пріоритет – це зручність внутрішньої логістики, ефективна оптимізація складських процесів з мінімальними витратами, але з високим ККД у результаті.

Компанія «Склад Сервіс» пропонує найкращі антикризові рішення для логістичного бізнесу, з урахуванням індивідуальних побажань клієнта. Звертайтеся, будемо раді співпраці!

Рішення від Склад Сервіс
Палетні стелажі Б/В (фронтальні) Палетні стелажі Б/В (фронтальні) Палетні стелажі Б/В (фронтальні)
Топ продажів
 • Використання корисного об'єму складу: 40-45%
 • Доступ до будь-якого піддона в потрібний час
 • Низька вартість порівняно з іншими системами
 • Універсальність і ліквідність конструкції
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети
Бочки
Контейнери

Опис конструкції Придбання б/в стелажів – чудовий спосіб заощадити круглу суму. Але оскільки експлуатація складських стелажів пов'язана з великими ризиками не тільки для товару, що зберігається, а насамперед для людських життів, дуже важливо підійти до вибору б/в устаткування грамотно, врахов

Докладніше
В'їзні стелажі Б/В (drive-in) В'їзні стелажі Б/В (drive-in) В'їзні стелажі Б/В (drive-in)
 • Використання корисного об'єму складу: 70-80%
 • Оптимальне рішення для морозильних камер
 • Максимальна вага піддона: 2000 кг
 • Глибина каналу: до 18 м
підходить для
Палети EUR 1200x800
Палети FIN 1200x1000
Нестандартні палети

Описание конструкции Компанія «Склад Сервіс» переважно працює з вживаними стелажами хорошої якості. Перед продажем фахівці компанії здійснюють ретельний огляд всіх елементів, щоб переконатися, чи немає пошкоджень і корозії. Биті стійки і траверси вибраковуються, тому за безпеку використ

Докладніше
Багатоповерхові стелажі Б/В (мезоніни) Багатоповерхові стелажі Б/В (мезоніни) Багатоповерхові стелажі Б/В (мезоніни)
 • Навантаження на ярус зберігання: до 1250 кг
 • Несуча здатність перекриття: до 1000 кг/м2
 • Ширина робочого коридору: 800-4000 мм
 • Високий ступінь адаптивності конструкції
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки
Палети

Опис конструкції Більшість сучасних складів мають висоту стелі не менше 6-ти метрів. При цьому багато бізнесів не оперують палетними нормами, які допомагає обслуговувати техніка, а змушені вручну працювати з дрібними коробками або поштучними виробами. Установка мезоніна – єдиний у цьому випад

Докладніше
Поличні стелажі Б/В Поличні стелажі Б/В Поличні стелажі Б/В
Топ продажів
 • Навантаження на полицю/стелаж: до 300/3000 кг
 • Довжина/глибина полиці: 600-2200/300-1000 мм
 • Компактна конструкція: ефективне використання корисного об'єму
підходить для
Штучні вироби
Ящики
Лотки
Коробки

Опис конструкції Оскільки поличні стелажі – найпопулярніший різновид стелажів поряд із палетними системами, досить часто зустрічаються б/в конструкції належної якості, що дозволяє заощадити кошти на придбання обладнання. Поличні стелажі бувають різних конфігурацій і параметрів: тип кріпле

Докладніше