Комплексний переїзд складу

Переїзд складу на нове місце – трудомістке і непросте завдання, що вимагає серйозного та професійного підходу. Розуміючи потреби клієнтів, наша компанія може запропонувати список послуг послуг. Окрім консультацій з підбору, монтажу і демонтажу складських конструкцій, сюди входять і такі складні комплексні сервіси, як перевезення стелажів.

Ціна за запитом ?

Компанія «Склад-Сервіс» надає весь перелік послуг з переїзду склада, починаючи з демонтажу складського обладнання у старому приміщенні і закінчуючи складанням на новому місці.

1
2

Фахівці компанії починають з комплексної оцінки параметрів нового приміщення з точки зору його придатності для розміщення саме цього складу. Якщо приміщення відповідає вимогам, розпочинаються необхідні проектні роботи і, власне, переїзд – демонтаж, пакування і відвантаження обладнання його перевезення і монтаж на новому місці. Клієнтові залишається лише розмістити товари та продовжувати працювати.

Наша компанія допоможе перевезти і змонтувати обладнання будь-якого рівня складності та будь-яких виробників. Варто зауважити, що, навідміну від більшості українських компаній, ми володіємо повним пакетом дозвільної документації, пов'язаної з проведенням таких робіт. Більше того, кваліфікація кожного бригадира і монтажника підтверджена відповідними документами.

Наші переваги

Працюючи з нами, ви отримуєте повний комплекс послуг зі встановлення стелажних систем будь-якої складності. 

Повний комплекс послуг з переїзду складу
в нове приміщення
Монтаж і демонтаж стелажів від будь-яких виробників
Професійне розроблення проектів будь-якого рівня складності.
Повний пакет  документації 
на проведення монтажних робіт
Переїзд складу
за короткий термін
Відео – переїзд складу

Відеоогляди наших проектів.

1
Дізнайтеся вартість саме Вашого замовлення, це ні до чого не зобов'язує
Дізнайтеся вартість саме Вашого замовлення, це ні до чого не зобов'язує