Калькулятор

Для розрахунку місткості складу, будь ласка, заповніть вихідні дані та натисніть кнопку Розрахувати.

Вихідні дані

?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
Розрахувати
Результат розрахунків

Результати цього розрахунку не є проектною документацією. Основна мета калькулятора надати приблизне розуміння ємності складу при встановленні палетних стелажів.

Калькулятор не враховує наявність і розташування колон, комунікацій, воріт, а також арочні проїзди для вантажної техніки.

Для отримання кваліфікованої консультації, створення точного проекту (як на малюнку праворуч), придбання стелажів, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців за телефоном (044) 501-75-79 або заповніть форму запиту на сторінці "Палетні стелажі".

Схема розміщення стелажів (вид зверху)
-
Схема розміщення стелажів (вид збоку)

Результати розрахунку

Коментарі

Шановні клієнти, партнери, конкуренти, хочемо запевнити: цей онлайн сервіс створений виключно своїми силами і завдяки великому досвіду компанії "Склад Сервіс" в стелажній справі і бізнесі загалом. Ми не просто взяли та скопіювали цей функціонал, його розроблення зайняло чимало часу. Тому, шановні наші потенційні/наявні клієнти, будь ласка, не бійтеся користуватися цією програмою. Це не прикол і не наповнений глюками онлайн софт, все дуже серйозно :)

А от наших колег по цеху переконливо просимо не намагатися копіювати наші ідеї, адже це робиться багатьма компаніями-конкурентами вже не перший рік. Наше терпіння закінчилося,без перемовин з Вами ми будемо відкривати судове провадження! Ми цінуємо свою працю, Ви ж займайтеся своєю!

Калькулятори палетних і поличкових стелажів - наш перший досвід у створенні таких цікавих інструментів в галузі складської логістики. Можливо, помилки (неточності) будуть з'являтися в деяких браузерах або при будь-яких вихідних даних, відмінних від адекватних, але із вдячністю ми вислухаємо Вас і зробимо цю програму ще кращою. Пишіть і телефонуйте.